Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehet a szivacs dohos...

Mivel lehet a szivacs dohos szagát elvenni? Kaptunk egy ágyba való szivacsot, de nagyon dohos szaga van (ágyneműtartóban tárolták) Kintre nem tudom kitenni, kimosni sem tudom. Hogy lehetne szagtalanítani?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha kintre nem tudod kitenni, akkor csak valahol a szoba sarkában, lehetőleg az ablakhoz közel állítsd fel, és sokat szellőztess. Az lenne a legjobb, ha úgy megoldanád, hogy mindkét oldalról tudjon szellőzni.

Először kicsit valószínűleg érezni fogjátok a szobában is a dohos szagot, azért kell sokat szellőztetni. Sőt amíg ilyen 12 fokok vannak, addig ha nem vagytok otthon, végig nyitva lehet az ablak.

Ha meg becsukjátok, esetleg égessetek füstölőt a szobában, hátha kicsit beveszi az illatát.


De az egész előtt érdemes szinte száraz Domestosos szivaccsal átdörzsölni!

2010. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Régebben lehetett kapni olyat, hogy JASA szagtalanító spray. Nem tudom gyártják-e még, ha nem biztos van valami hasonló. Ennek jó illata volt, és tényleg szagtalanított.

Egy időben 2 fotelt és egy kanapét egy pincében tároltunk, mire elhoztuk volna a 2 fotel menthetetlen lett, bepenészedtek :( A kanapé nem, de borzalmas szaga volt. Jó párszor befújtam ezzel a JASA spray-el, és persze hagytam szellőzni a kanapét. Helyre jött.

2010. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze utólag vagyok okos én is: rákerestem neten, úgy tűnik már nem forgalmazzák ezt, de biztosan van hasonló spray ami hatásos.
2010. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azért nem tudjuk kitenni, mert minden nap esik. Reggel amikor elmegyünk még pára van, délelőtt van egy kis jó idő, délután meg esik. Ezért az ablakot sem tudjuk nyitva hagyni a szobában napközben.Ha itthon lennénk nem lenne gond, mert ha esik becsuknánk, de ha elmegyünk, nem lehet nyitva hagyni.

Az a Jasa spray volt nekünk is, de már régóta nem lehet kapni. Nem is tartanak a környéken semmi hasonlót.

Akkor nem marad más, mint várni, hátha valamelyik hétvégén jó idő lesz és ki lehet tenni szellőzni.

2010. nov. 10. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!