Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elvenni az új...

Hogyan lehet elvenni az új étkészlet "fémízét"? Ikea-s Bonus,800 ért vettem.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

OFF

800 Ft-ért vagy 800 ezerért?

Mindkettő irreálisnak tűnik egy étkészletért.

ON

Az étkészletnek mindig fémíze lesz, de nem is kell megenned. Egyébként meg gondolom, pár főzés illetve mosogatás után csak elmúlik a hatása. Mindenesetre elég gagyinak tűnik ha az étkészlet fémízt ad az ételnek. Más kérdés, hogy ha tényleg 800 Ft-ba került, akkor nem csoda.

2011. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

800Ft volt,mondom,ikea,16db-os. érdekesmód csak a kanalaknál tapasztalom ezt a fémes mellékízt.

amúgy,sajnos nem mindenkinek telik 3ezresre sem :(

2011. ápr. 23. 00:18
 3/3 anonim ***** válasza:

hááát... én 2000ért vettem ikeásat, a fantázianevét nem tudom. semmi különös íze nem volt.

régen volt egy fém bögrém, valami szuvenír boltban vettem, gondoltam jó lesz. hát, most tolltartónak használom, mivel a fémes ízt semmi nem tüntette el belőle.

lehet jobban jártál volna, ha spórolsz még egy kicsit, és veszel egy olyat, mint az enyém. megértem, h nem vagy gazdag, de az egészséged, és a kellemes étkezések érdekében érdemes lett volna.

2011. ápr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!