Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tudok Budapesten viszonyla...

Hol tudok Budapesten viszonylag olcsón adventi koszorú készítéséhez kellékeket venni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az OBI-ban vettem az adventi koszorúhoz az alapanyagokat, kb. 300-500 Ft egy csomag dekorációs anyag, ezek szárított növények. Van sokféle szalag is. Szalagot 100 Ft-os boltban is láttam elég olcsón (Uránia környékén).
2010. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon tudsz sehol. A nagykerekben éri meg igazán, s az is akkor ha sokat készítesz!

Mivel én foglalkozom vele, így kiszámoltam, hogy 1-2 db-ot nagyon nem éri meg házilag gyártani, mert többe kerül mintha veszed.

2010. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az lehet, de abban nem az én kezem munkája lenne benne. Mivel itthon vagyok, és ráérek, valamivel szeretném elütni az időt, ezért gondoltam rá, hogy csinálok itthonra, még ha olcsóbb lenne ha megvennék egy készet.
2010. nov. 24. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!