Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 30*25*23,8 Porotherm téglából...

30*25*23,8 Porotherm téglából mekkora fő falat lehet fel húzni, úgy, hogy benne van 1 -2 szint és ugyan ennyi koszorú és nincs a falban pillér . szóval mi a határ?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

1-2 szint... (családiházra ideális) de 30 porothermet külső főfalnak már nem engednek. minimum 38 HS, de erősen ajánlják a 44est. Hőszigetelés szempontjából... LEhet drágább, de fűtésbe visszahozza.

Belső főfalra meg mehet a 30as.

2010. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi akkor azt mondod hogy csak hő szigetelés miatt ,nem enged éjezik !! köszi előre is !!!
2010. ápr. 25. 12:05
 3/5 anonim válasza:

Szerintem nem csak a hőszigetelés miatt, hanem statikai szempontből is sokkal inkább javasolt a 44-es porotherm.

Bár arról még nem hallottam, hogy nem engedélyezik a külső 30-as főfalat... inkább nézz utánna!

2010. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké ,köszi !!
2010. máj. 26. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy csak hőszig szempontjából nem engedélyezik e azt nemtudom. De hogy szerepe van benne az biztos (véleményem szerint több összetevős a dolog, ahogy az előttem szóló is mondta)
2010. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!