Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kideríteni, hogy...

Hogy tudnám kideríteni, hogy melyik szomszéd mászkál éjjel kopogós cipőben?

Figyelt kérdés
Már égnek áll a hajam, minden nap este 9-10 után veszi fel valaki a kopogós cipőjét és kb. éjfél-1-ig abban mászkál a panelban. Szerintem az alattunk lakó az, de a közösképviselő jó ismerőse és azt mondja, hogy nincs az illetőnek olyan papucsa, ami kopogna. Felettünk kisgyerekesek tutira nem mászkálnak ilyen cipőben alvó gyerek mellett. Mit csináljak? Írjam ki a faliújságra?
2010. nov. 25. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez tényleg sz@rügy.Csak kiírni lehetne,tényleg.Remélem változik jóirányban!
2010. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Te el tudod képzelni, hogy valaki este 9-töl éjjel 1-ig mászkál a lakásban folyamatosan, és egy külön erre szolgáló kopogós papucsban? Mert szerintem valami más lehet, ami ilyen zajt okoz, nem mászkálás - esetleg rossz vizvezeték vagy valami más hasonló dolog. (Meg MINEK mászkálna valaki éjjel több órán keresztül?)


Egyébként a zajok általában lefelé vagy oldaltra hallatszanak, alulról nem igazán.

2010. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hallatszanak alulról!

A míg panelban laktam, minden este hallottam, hogy az alattam lakó a fürdőkádban szabadul meg a kipufogógázaitól!

Tudom, hogy ő volt, mert jó nagyokat röhögött is utána!

2010. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem egyfolytában hallom. Szerintem kimegy a konyába, visszamegy a szobába, átmegy a másik szobába. Állandóan éjjel főz, szerintem ki-be mászkál a konyha és a szoba között. A szobában ugye szőnyeg van, ott nem kopog, de az előszobában és a konyhában járólap van.

Hallani, ahogy kopog a cipője, aztán ajtó nyikorgást hallok, ebből gondolom, hogy csak a cipője kopoghat valakinek.

Én sem gondoltam, hogy felfelé is ennyire terjednek a hangok. Kisbabánk van és nem egyszer felébred már, hogy alattunk rossz az egyik szobaajtó és azt meg rángatni szokta. Tudja és nem csinál annak sem semmit.

Én már kész vagyok idegileg ettől a paneltól.

2010. nov. 25. 21:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy esetleg valakinek egy kutyája van és az mászkál? Annak a körme is kopoghat, hasonlóan hallatszik, mint egy cipö.
2010. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nincs kutya a házban. Szokott fájni a mammer lába és akkor sántán kopog. Számomra egyértelmű, hogy az alattunk lakó az, de ma is rákérdeztem a közösképviselőre és azt mondta, hogy nem a mammer kopog. Néha hallom, amikor felettünk elindulnak napközben és az is ilyen kopogás, vagyis cipőkopogás.
2010. nov. 25. 22:34
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
A gyerek felébred a szomszéd ajtajának hangjára? Miért nem neveled úgy hogy szokja a zajt. Az enyémek ha fáradtak alszanak akkor is ha ha szomszéd szobában bömböl a zene. Saját magadnak csinálsz problémát ha teljesen sterilen neveled. Ha nem így csinálnád, akkor te sem suttogó hangerőn néznéd pl. este a tévét és nem zavarna hogy a szomszédasszony otthon is magassarkú cipőben jár-kel. Panel = ez benne van a pakliban. A "magassarkús" hölgyet pedig lehet épp az zavarja mikor a gyereked vonyít éjjeli fél háromkor. Szerinted ezt ő meg kell értse mert az gyerek. Te is értsd meg, az pedig egy pár cipő.
2010. nov. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hogy kell egy pár hónapos babát úgy nevelni, hogy tudjon zajban aludni??? Ne haragudj, de normális vagy te? Lehet a te gyereked vonyítani szokott, de nálunk ez sincs. És mivel fogalmad sincs, hogy a mammer mennyire hangosan rángatja azt az ajtót, szerintem inkább ne osztogass ilyen hülye tanácsokat, hogy bömböltessem a tv-t, amikor alszik a babánk. És ez a szomorú, hogy a panelban ilyen emberek élnek, akik szerint elfogadható, sőt természetes, hogy valaki éjjel kopogós cipőben mászkál a lakásában és hangosan kell a tv-t is hallgatni, stb.

Miért gondolják egyébként egyes felnőttek, hogy a gyerekeknek mindent tűrni és viselniük kell?

2010. nov. 26. 20:34
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
OK, akkor költözz lakatlan szigetre és használj füldugót. Miért ne lehetne kiskorától szoktatni a zajokra is a gyereket? Távolról sem mondtam hogy olyan hangerővel kell bömböltetni a zenét vagy tv-t mint egy diszkóban. Ha falun laktok ha városban mindenütt van manapság zaj. Ha nem szokja meg kiskorától, ugyanilyen hárpia fog felnőni belőle is mint te vagy, akit a szomszéd cipője sarkának kopogása ennyire felhúz hogy másoknak csak trágár szavakkal képes válaszolni, így minősítve önmagát, ki képes saját magát ezáltal "anyának" nevezni.
2010. nov. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
nem kell odafigyelni a zajokra, nem mellesleg a gyerek sem ébredne fel, ha te nem stresszelnél rajta....én porszívóztam gyerek mellett és édesdeden aludt tovább
2010. nov. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!