Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szemköszti szomszéd kutyái...

A szemköszti szomszéd kutyái állandóan ugatnak reggel 5-től este 10-ig. Ilyenkor van értelme a jegyzőhöz menni?

Figyelt kérdés
Éjjel szerencsére nem ugatnak, de nappal 10-15 percenként, amint egy 50 méteres körzetben valami mozgás van. Mindezt a hálószobámtól 15 méterre. Nagyon zavaró, minden mozgást fognak mint a veszett állatok, a sétáló embertől a kamionig. Nem igaz hogy nem lehet hátra zárni őket vagy valami.
2010. dec. 11. 00:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Beszéltem a szomszéddal, gondoltam a szép szó talán használ. A válasza: "Azért tartom, hogy ugasson". Semmi mást, csak ezt hajtogatta. Könyörgöm, a disznót vagy tyúkot szokás tartani, nem a kutyát!
2010. dec. 18. 21:49
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem pedig van értelme a jegyzőhöz elmenni. Pláne ha messzebb lakik.

Addig sem fogod hallani a kutyaugatást.

2010. dec. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

Rántott szivacs.

Utána csend lesz.

2010. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát igen amíg nem vagyok itthon nyugi van. Mikor hazaérek, mint egy sintértelepre érkeznék. Ja és most is ugatnak ahogy ezt leírtam. Kár hogy betiltották a petárdát, mert akkor kapnának a pofajukba. A rántott szivacsot hogy értelmezzem?
2010. dec. 19. 18:57
 15/18 tetris ***** válasza:

Sztem mindenkinek joga van a nyugalomra, a pihenésre. Ha ebben a szomszéd kutyák zavarják, akkor igenis valamit tenni kell.

A rántott szivacstól biztos kinyúvadnak a kutyák. Megeszik, és bélelzáródás. Csak az a ciki, hogy elég fájdalmas lehet így meghalni. Aztán meg jöhet a lelkiismeret furdalás. Jaj, mit tettem....

Valószínű, hogy már ki van hegyezve a füled az ugatásra, és már fokozottan reagálsz.

Mi lenne, ha "véletlenül" kiengednéd őket, aztán had menjenek világgá. Talán humánusabb megoldás...

2010. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 szivacs007 válasza:
31%
én is kész vagyok a szomszéd kutyájával,se éjjelem,se nappalom 3 éve,humánus megoldás ugrott.rántott szivacs vagy valami hasonló megoldás lesz a megoldás.van valakinek tapasztalata ebben?mekkora darab,milyen szivacs stb,eredmény mikor várható?
2012. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ketteske, hármaska,látom nagyon jól megy a betanult frázisok puffogtatása. Éltetek már ilyen szempontból problémás területen? Aligha hiszem.. De majd akkor eljöttök és homlokra csepegtetett vízcseppekből megkínállak benneteket, persze leszíjazott fejjel. Akkor megtudnátok, hogy BÁRMIBŐL be lehet sokallni megfelelően nagy dózis esetén. Hülyegyerekek. Az is csak egy szegény, ártatlan víz, ugye? Hát igen, csak a körülmények! Rohadtul káros tud lenni. És NEM EZ A DOLGUK. Ostoba nép.:/
2012. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Rántott szivacs..drága, az állatkínzást büntetik ám....csak szólok, meg a petárdázást is.

Igen, valóban nagyon idegesítő ha állandóan ugat egy kutya, nálunk is ez van, a szemben levő háznál van egy német juhász, szinte folyton ugat, de azért mert nincs jól szocializálva....érdekes, az enyém csak akkor ugat ha kell, nem állandóan...

A szomszédod egy tapló, azért mondta azt hogy azért tartja hogy ugasson, sajnos neki meg azért van szája hogy hülyeségeket mondjon...

Sok mindent nem tudsz tenni, max teszel egy feljelentést, a szomszédod idegesítése céljából.

Nálunk az előbb említett német juhásznál még kerítés sem volt elöl,csak sövény. Mikor mentem arra sétálni a kutyámmal kellemes volt egy üvöltő, vicsorgó kutya látványa úgy, hogy bármelyik percben megtámadhat, egyszer elordítottam magam a házuk előtt, hogy ha nm lesz kerítés feljelentem őket, azóta van kerítés.....de a kutyaugatás maradt. A hülye emberekkel nem lehet mit kezdeni, én csak azt nem értem hogy őket nem zavarja?

2013. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!