Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van olyan szolgáltatás, hogy...

Van olyan szolgáltatás, hogy fizetek ingatlanosnak, hogy találjon nekem megfelelő albérletet?

Figyelt kérdés
Mert már nagyon unom, hogy egész nap az ingatlanhirdetéseket kell lesnem, mert ami megfelelne, azt kiveszik fél nap alatt. Munka közben nincs időm nézni, se elmenni gyorsan lefoglalózni.
2011. júl. 12. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

nem kell fizetned egy ingatlanosnak sem, hogy találjon megfelelő lakást. csupán fel kell venned eggyel a kapcsolatot és megadni neki a paramétereket.

sajnos anélkül nem megy a foglalózás meg a többi, hogy ne jelennél meg személyesen, mivel a tulajok szeretik szemügyre venni a leendő bérlőket.

+ miért nem munka utáni időpontot adsz meg, ami neked megfelelne?

2011. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy személyesen kell, csak napközben nem tudok elrohangálni a munkahelyemről. Most is azt mondta egyik, hogy minél előbb, este már nem jó, mert olyan gyorsan elkel a lakás.
2011. júl. 12. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
sokszor ez csak "reklámfogás"..... jó, persze egy jól kiadható lakásnál így van, főleg ha több iroda is hirdeti. egyébként hol keresel lakást?
2011. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Budapesten.

Ezzel az irodába bemenéssel csak az a baj, hogy egy irodánál kb. a teljes kínálat mondjuk 1%-a van meg.

2011. júl. 13. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
viszont ha valaki nem lusta, és nincs a paramétereidnek megfelelő lakás, akkor felteszi keresőkbe. tudom, a párom is ezzel foglalkozik..... meg egyébként is. egy normális, ügyfeleire valamit is adó ingatlanos foglalkozik ezzel, felveszi más kollégákkal a kapcsolatot. nálunk legalábbis így működik.
2011. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!