Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van olyan termék vagy szolgált...

Van olyan termék vagy szolgáltatás ami külföldön már van de még itthon nincs?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
van.
2010. jún. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
fúhaaa.te aztán tényleg bőbeszédű vagy vazzeg.
2010. jún. 25. 07:48
 3/16 A kérdező kommentje:
arra lennék kíváncsi hogy mik azok amik nincsenek itthon
2010. jún. 25. 07:48
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
hát eredetileg nem ezt kérdezted én csak válaszoltam a kérdésre (vazzeg). majd a többiek megmondják biztos.
2010. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Van, sokminden.

De nem hiszem, hogy itt elkezdik neked az emberek sorolni. Aki ebben tájékozott, felteszem üzleti céllal keresi és ezért nem hinném, hogy kiadná az infokat.


Keresgélni kell. Ötletelni.

Én találtam és szeretném is Mo-on elindítani.

2010. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én is pont így vagyok.Ötletelek.Az a baj ,hogy Magyarországon bármit is indítani nagyon nehéz,mert az embereknek marhára nincs pénzük.Csak az megy ami occcó!

Én gyártani szeretnék valami,ami nem drága és az emberek megveszik.

2010. jún. 26. 09:51
 7/16 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 06-25 21:19 vagyok.

Az megy ami olcsó?


Nézd, én több dologgal is foglalkoztam és foglalkozom, és hidd el nekem, az embernek arra van pénze, amire akarja. Csak azt kell elérni, hogy akarja.

Én olcsó dolgokkal nem foglalkoznék, csak ha valami nagyon nagy lehetőséget vagy piacot látnék mögötte, mert párszázas apróságokkal vacakolás helyett kevesebb, jobb minőségű, vaskosabb pénztárcájú emberekkel könnyebb dolgozni.

Ja, egyébként az egészség helyreállítására (megelőzés helyett) költik az emberek a legtöbb pénzt, talán keresgélj ezen a területen. Itt semmi sem drága :-(


Komolyra fordítva: úgy látom, hogy vagy a kispénzűeket célzod olcsó cuccal, vagy ennek az ellenkezőjét teszed. Az olcsókkal az is bajom, hogy nagyon sokszor minőség nincs mögötte és az olcsóbb dologból többet kell venni, aztán így hosszú távon egy drágább, jobb minőségű dolog kifizetődőbb lenne.


Na ez most lehet, hogy off volt, bocs.

2010. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van!Csak az a bajom hogy Magyarországon megtalálni azokat az emereket akik képesek többet is költeni egy-egy termékre nagyon nehéz.Ott vannak a Zepteresek!Ők is próbálkoznak de elég nehéz nekik a bioptron lámpákat eladni.Én valami olyan dolgot szeretnék ami itt még nincs.esetleg külföldről behozni valami újdonságot.
2010. jún. 28. 11:41
 9/16 anonim ***** válasza:

Na a Zepter az, amit nehéz eladni, láttam, tapasztaltam, bitang jó kereskedőnek kell lenni hozzá. De eladható.

Vagy például az FLP termékeire is azt mondják drága. Ez szerintem megint csak nézőpont kérdése, én kiszámoltam, az egyik termék másik 5öt helyettesít, ami így olcsóbb. Vagy 10 éve nem tudtuk helyretenni a páromat, ezekkel sikerült, szóval a 10 év alatt kidobott" pénzhez képest ez kifejezetten olcsó volt. ÉS van rá kereslet, pedig mondom, mindenki szerint drága.

Oda akartam kilyukadni, hogy minden igény kérdése. Nem szükségleté, mert akinek szüksége lenne vmire, sokszor nincs is tisztában vele, vagy nincs rá pénze, de akinek igénye van rá, az meg is fizeti. AZ igényt kell felkutatni.


Mi lenne, ha mondjuk nem termékben gondolkodnál?

Hozhatnál be pl. szokást.

Most olvastam egy másik kérdésben, hogy vki szerint mennyire ötletes a baby shower szokása.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


De pl. elfeledett régi magyar szokásokat is elő lehet ásni, modernizálni és "újrahonosítani". Ezt azt hiszem a linknél le is írtam. A lényeg nem a szokás, hanem az arra felépített termékkínálat. Ha pl. behozol egy baby showert, akkor szépen elmész rendezvényszervezni, és építesz erre egy ajándék shoppot mondjuk.


A szokásokért ugyanis nem kérnek pénzt. Nincs másik cég. Egyszerűen csak használod. Legalábbis így gondolom. Termék, szolgáltatás esetén mindig van egy eredeti ötletgazda.

2010. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!elgondolkodtató
2010. jún. 29. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!