Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tuntethetem el a hajszoki...

Hogy tuntethetem el a hajszokites okozta foltokat?

Figyelt kérdés

Voltam fodrasznal,csinaltattam par szoke tincset es nem vettem eszre de par helyen (3 kicsi potyben) kiszedte a szinet a fekte mellenyemnek:(...

mit csinaljak hogy ujra fekete legyen ott? vegyek ruhafesteket? vagy mi fogna be? varom a segitsegeteket


2010. dec. 22. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyan sikerült? Nem terítettek rád semmit? Szerintem volt egy mellényed. Én biztosan nem a legszebb ruhámban mennék festetni/daueroltatni (már, ha ilyet kérnék fodrásznál).
2010. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

sulibol mentem fodraszhoz:P szoval nem mehettem egy rongyos felsobe:P..meg amugyse szokasom:P

..de teritettek,es nem tudom hogy sikerult

2010. dec. 22. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor mondjuk vihettél volna vmi posszantabb pólót amit a szép ruhád fölé veszel ezen nemes alkalomra.


befestheted, de nem lesz olyan mint az eredeti színe.

legalább tanulsz az esetből.

2010. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy ruhafestő filctoll. Nem lehet kimosni a ruha anyagából. Nem próbáltam még sose. Csak vettem már, de aztán nem használtam.


24/L

2010. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a fodrászodat, hogy van -e biztosítása, és kiterjed e- ez a ruha tönkretételére?
2010. dec. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szedte már ki. Volt a nyakamban törölköző, csak mosásnál nem eléggé szorítottam, befolyt és foltos lett. Mondjuk szerencsére egy rosszabb trikóban voltam nyáron, szóval nem haltam bele. De szerintem sok mindent nem tudsz csinálni. Max. az egészet belemártod Cloroxos vízbe és ha szerencséd van kapsz valami más színt. Nekem már volt,hogy sikerült!
2010. dec. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
23:56 - koszi kiprobalom :)
2010. dec. 24. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!