Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tuntethetem el a hasam?

Hogyan tuntethetem el a hasam?

Figyelt kérdés

Reggel mindig lapos a hasam (kiveve ha sokat ettem este), de ha egy kicsit is eszek, akkor megno... neha nagyon. Szoval sok zsir nincs a hasamon de megis nagy. Ha megerositem a hasizmaimat, akkor lehetseges az, hogy a hasam tobbet nem fog megnoni a bevitt taplalektol?

25/L


2011. júl. 6. 21:51
1 2
 1/16 anonim válasza:
45%
Ez engem is érdekelne. Nekem is ugyan ez a problémám. Nincs nagy hasam. Reggelente mindig szép lapos. Utána ha eszek kicsit megnő. De ez mindenkinél így van szerintem. Hiszen ha eszel akkor nem lesz üres a hasad és a gyomrod. :) Olyan ételt kell enni ami nem nehéz,tehát pl: sok gyümölcsöt,csirkemellet,salátákat,rizst..stb. és semmi puffasztó kaját. :)
2011. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem meg a gyumolcs is meglatszik...:) meg a folyadek is:S
2011. júl. 6. 22:00
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
ez az hogy én még a csapvíztől is puffadok-.-
2011. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
idegesito. mindenhol olvasom, hogy a felules nem er semmit mert ha lesz is hasizmod, a zsir elfedi. de hogyha nincs is zsir? jo hogy nem vagyok egyedul:D
2011. júl. 6. 22:11
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez...
2011. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is. Meg az jó, hogy gyomrom meg ilyenek, de azért a gyomrom nem hiszem, hogy a teljes hasamat lent is megnöveszti, ha van benne valami... Én néha úgy nézek ki, mint aki terhes. Ráadásul nagyon alacsony vagyok így még bénább, hogy mekkora hasam nő.
2011. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van... :/
2011. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez van, és a felüléssel próbálkozom. mert attól a hasizmok megerősödnek és nem fognak megereszkedni ha tele a hasam, szerintem.
2011. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

23:10-es vagyok.

Az utánam hozzászólónak üzenem, hogy én keményen sportolok már 3éve és akkor is van pocakom estére :/

2011. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 bix ***** válasza:
51%

1: masszív hasizmot lehet építeni. más kérdés hogy ehhez sok szénhidrátot kell majd bevinni, tehát utána mindenképp egy diéta kelleni fog, mert óhatatlanul felkúszik némi zsír.

2: a hasizom is izom. ha nincs megfeszítve akkor köszöni szépen elvan magában. ha erős nagy hasat is csináltok, akkor se fogja "bent tartani" a beleket amik kitágulnak ha kaját kapnak. max ha egész nap feszítve jársz.

3: az egész nap lapos hasú lányok 99%ban koplalással érik el ezt, alig esznek, a belek összeszűkülnek, plusz mivel jelentős mértékű kaja se megy le, nincs is mitől. a maradék 1% meg a genetikailag mákos kategória

4:tökéletes lapos hasat összehozni sokkal nehezebb mint azt gondolnátok, nem mellesleg kb senkit nem érdekel rajtatok kívül, aki olyan hasat akar mint reggel 8-10 óra kaja nélküli állapotban, hát az kösse fel a gatyát... soha nem fog sikerülni. lehet feszesebb a has, de nap végén akkor is "nagyobb" lesz, ez pedig ördögi kör.


kíváncsi lennék arra a reggeli hasra ami megnő estére, van vagy 2 centi gondolom a különbség... én is maximalista vagyok, kiborítottam pár edzőtársat, de azért ez szerintem már durva. teljesen normális folyamat amiről beszélünk...

2011. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!