Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet házilag kiírtani...

Hogyan lehet házilag kiírtani a csótányokat? Lent.

Figyelt kérdés

hiába jönnek hónaponta befújni a lakást de az nem sokat segít,mivel nem mindenki kéri a házból.

a csapdák sem igazán váltak be, 1-2t kivéve.

most megint előjöttek és már a szobámban is volt egy tegnap, leütöttem papírral :D

undorodom a csótányoktól egyszerűen, hogyan lehetne hatásosan kinyírni őket véglegesen ?


2010. dec. 28. 23:14
 1/10 A kérdező kommentje:

ezt az elektromos csótányírtót érdemes lenne megvenni ?

[link]

2010. dec. 28. 23:20
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell találni azt a zugot ahonnan jönnek, van egy kis hely amirölnem tudtok, ilyenkor az van. Amíg nem találjátok meg mindegy mit használtok nem mennek el
2010. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az a baj hogy panelba rengeteg hely van és nem lehet tökéletesen leszigetelni mindent.

ezért gondolkoztam hogy megpróbálom csapdákkal kiirtani őket :D

2010. dec. 28. 23:26
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem akarlak elkeseríteni, de a csótányirtás alapja az, hogy minden lakásban végrehajtják. Hiába vagy te alapos, jönnek a szomszédtól a hívatlan látogatók. Ezek a dögök olyanok mint a kommandósok, képesek még ablaktól ablakig is elmenni a házfalon. Nekem még azt is mesélték hogy a szifonon keresztül is képesek közlekedni.


Én ezt kétkedéssel fogadtam, de a volt barátnőmnél egyszercsak megjelentek a csótányok és az elsővel a mosogatóban találkoztam. Az ok ott is az volt, hogy a szomszéd volt a tenyésztő. A lambériája mögött telepedtek meg, ő meg átépítette a szobát, erre a dögök kerestek maguknak új lakóhelyet. Minden lakásban csótányirtás volt, ezután néhány napra rá a dögök eltűntek.

2010. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

sajnos pontosan tudom énis hogy ha valaki nem írtatja a házból őket akkor semmit nem ér ha az összes többi csinálja.

10 emeletesben meg nagyon ritka hogy mindenki hívjon csótányírtókat ezért nem tudom hogy mit csináljak.

érdemes lenne megvennem azt a csótányírtó ultrahangos cuccot ? vagy vegyek rengeteg csótánycsapdát ?

2010. dec. 28. 23:43
 6/10 anonim válasza:

ha a szeméttároló házon belül van, akkor ott mindig lesznek csótányok.


a mi lakásunkból is akkor tűntek el, amikor a szemetesek kikerültek az utcára.

2010. dec. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó néhány kérdés elhangzott már ezen a fórumon keresztül:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztart..


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__115458..


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__116231..


Az egyik helyen istenítik.


Én viszont földhözragadt mérnük vagyok és azon gondolkodom, hogy az ultrahang eléggé gyorsan elnyelődik a levegőben meg a tárgyakban. Már a szomszéd szobába sem jut el. Sőt, ha egy elfedett sarokba rakod, akkor az adott szobában sem nagyon terjed (vagy ha pl. a gyerek elépakolja az iskolatáskát, vagy a közelben van egy vastag függöny stb.) Ezek után nem tudom elhinni, hogy annyira hatékony módszer lenne.

2010. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lakógyűlésen állapodjatok meg, hogy legyen 1-2 nagy csótányirtás közös költségből, és mindenki kötelezően végeztesse el.
2010. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyósomék élesztőt raktak ki működött.Egy próbát megér.
2010. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igaz ez nem válasz hanem inkább kérdés?

Az igazság az,hogy valóban csak akkor lehet ki irtani a

csótányokat ha mindenki egyszerre csinálja az irtást,sajnos

fölém költöztettek egy ótvaros cigányt"fészekrakó"de a szó

szoros értelmében tényleg fészekrakó,de a csótányokat hozták,három évig kellett harcolnunk,hogy el tűnjenek.

Az az elektromos kütyüre nem ér sz....t se,pedig igen drága volt. gugu

2011. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!