Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panel vagy Tégla lakást...

Panel vagy Tégla lakást vásárolnátok? Távhő kontra Gáz?

Figyelt kérdés
Olcsóbb a panel de rosszabb is mint a tégla?
2011. jan. 9. 12:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4%

Kötőanyag? Hát barátom jól sejtettem hogy olyan egyszerű vagy mint egy bot. Nem értesz hozzá, azt se tudod miből áll, és még neked áll feljebb. Kötőanyag? mond már el nekem panelban hol van kötőanyag, ha nem a betonra gondolsz? ja hogy tégláról beszélsz!? Úgy már más...

Te elmebeteg, idejövök válaszolok részrehajlás nélkül a kérdezőnek, nekem esel, személyeskedsz, és nekem kell dilidoki? Már egyszer megírtam, buta emberekkel nem szabad vitázni, de én vagyok a hülye mert ilyen egyszerű, erkölcstelen, hozzánemértővel leállok, és megpróbálom felvilágosítani. Mint elmondtam laktam panelben, téglában, jelen pillanatban családiban lakom, de hát ez már neked túl sok egyszerre ennyi input. Mint látom beteg ember vagy, mert egy átlagos embernek nincs meg a dilidoki száma, de hát téged minősít. Azért hívd fel hátha tud segíteni, igaz már menthetetlen vagy. Kötőanyag? XD ezen még mindig jókat nevetek. pffff

2011. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

HEHEHE:D:D:D Leszünk barátok?XD

Egyébként mint már az előbb említettem de gondolom elsiklottál felette nem szerénységem pontozott le téged, és alapvetően etikátlan dolognak tartom ezt a pontozósdit mert ugyebár csak az nem látszik hogy ki adta...

Látom a dilidoki nagyon betalált jómagam nem voltam, de 3 évig voltam együtt egy igen erőteljesen abberált nővel aki nem egyszer volt.... Ráadásul hogy fokozzam hogy milyen végletekig egyszerű és sötét vagy arra nem is gondoltál hogy egyik ismerősöm Pszichólógus? Gondolom a te ismerősi köröd építőipari szakmunkásokból és alul iskolázott egyénekből áll. Primitív vagy barátom végtelenűl primitív.

2011. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Te mindenre válaszoltál csak a kérdésre nem! Igaz ha én primitív lennék, akkor olyan butaságokat írnék mint te. Nagyon hihető, amivel magyarázod a dilidokit de sajnos látni hogy komoly problémával már kezeltek, és rájöttél ha arra fognád hogy ismerősöd azt még magad se hinnéd el. A barátnőt meg kétlem, nem tudom elképzelni hogy valaki még akár bottal is piszkálna.

A pontozással nem tudom miért jössz elő 3x is, mikor egy mondatban említettem meg, hogy a korrekt, pártatlan válaszomat lepontoztad. De te még mindig csak ezt fújod. Komoly problémák vannak nálad. Sajnos dilidokit én nem ismerek, de a te ismeretséged se volt a legjobb, mivel még mindig szenvedsz.

A kérdésemre nem válaszoltál, mivel rájöttél, hogy butaságot írtál, és úgy okoskodsz, hogy még alap fogalmakkal sem vagy tisztában.

Számomra kiderült a hozzánemértésed......

pffff

2011. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Te sem válaszoltál a kérdésemre! Leszünk barátok?
2011. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
10%
Leszünk! De csak panelban :D Béke dilis barátom :D
2011. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A gáz egyértelműen olcsóbb. Gázfűtésnél csak az elfogyasztott mennyiség után kell fizetned. Távhő esetén a lakóközösség lakásmaffiát-uzsorásbandát alkot, jelzáloghitelt terhel a lakásra és fizetheted az állandó +26°C-+27°C-os szauna árát.
2013. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!