Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázrózsa alatti tömítést hol...

Gázrózsa alatti tömítést hol lehet venni?

Figyelt kérdés
25 éves a gáztűzhelyem kb., noname darab. Az egyik gázrózsa 1-2 lyukon nem égett – viszont a tűzhely takarólapja és aközött a fém akármi között, amin a gázrózsa van, ott igen. Láttam, hogy kicsit megemelkedett a tűzhely burkolatától a fém valami, amin a gázrózsa van, de nem tudtam visszatuszkolni, így gondoltam leszedem, és visszateszem normálisan. Egyből a gömbelzárót vagy mit láttam (ami nyitja és zárja a gáz útját), és tele volt porszerű cuccal. Elkezdtem letörölgetni, mire valami nyúlóssá változott, egykoron talán gumitömítést törölgettem le váratlanul… A gázlapra szükségem van, de nem tudom, lehet-e ilyen tömítést venni valahol.
2011. jan. 10. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában gáz-víz szerelvényboltokban lehet kapni ehhez szükséges tömítéseket...
2011. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Barkácsboltban próbáltam, ahol ugye lehet ilyen dolgokat kapni, ezt pont nem. Konkrétan körberöhögtek, hogy vegyek inkább másik tűzhelyet, alkatrész nincs. Esetleg van valami konkrét javaslatod, hol, melyik boltban érdemes megpróbálni (Budapesten)? Én szerelőre gondoltam, hogy neki biztos van, de gondolom 5-6ezerért csinálná... Akkor már tényleg inkább veszek egy újat 35ezerért...
2011. jan. 11. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!