Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérletbe lehet kutyát tartani?

Albérletbe lehet kutyát tartani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 16:25
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
71%
Lehet, de nem ajánlott.
2011. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
58%

Miért ne lehetne?Bár, panelba én tuti nem vinnék...de ha családi ház, miért ne.

Ahol most én lakok albérletben, van egy kutya.Nem a miénk.

Igaz szegénynek mi adtunk nevet.Az egyik lakó hagyta itt...

2011. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Mi az albérletet egy kutyával kezdtük. (panel)már kettő van.

Ha van szabadidőd és nem vagy lusta napi 3-szor sétálni vele és megengedi a tulaj akkor semmi akadálya nincs.

2011. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Erről a tulajt kell megkérdezni. Bár nagyon kevés helyen engedik!
2011. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
mi szerintem panelba fogunk költözni a párommal. de nagyon vágyom egy kutyusra 18éves vagyok és pici gyrek korom ota szerettem volna kutyát de a szüleim soha nem vettek ezért megfogattam ha elköltözöm veszek magamnak egyet kétszobás lakásba mennénk szoval nem egy pici garzonrol lenne szó. és csak egy ks mopszot szeretnék szóval nemis nagytestü kutyárol van szó. és azt olvastam róla hogy nincs nagy mozgás igénye lusta. szoval a napi 34 séta elég lenne neki.
2011. jan. 10. 16:35
 6/34 A kérdező kommentje:
3-4
2011. jan. 10. 16:37
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Erről a főbérlővel kell megegyezned. Ha ő azt mondja, h nem, akkor nem lehet.

Nekünk van egy lakásunk, amit ki szoktunk adni, és a rossz tapasztalatok miatt semmilyen háziállatot nem szoktunk engedni.

2011. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Erről a főbérlővel kell megegyezni. Mi két lakást adunk ki, egyikbe sem engedünk állatot vinni, mert sok gond volt belőle. Több albérlőnk tartott állatot és nem kis kárt okoztak.
2011. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Nálunk pl. a ház házirendje nem engedi a kutya, macska vagy madár tartását (hibbant nyugdíjasok találták ki), így tulajdonosként ha akarnánk sem engedhetnénk meg. Aztán mégis, az utolsó bérlőnk becsempészett egy cicát, de nem bántuk, mert nagyon rendesen gondját viselte és szerencsére nem bukott le a kötekedő lakótársak előtt sem.

Az utolsó szó joga a tulajdonosé, vele kell megbeszélnetek.

2011. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak kutyát lehet hanem még görényt is.
2011. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!