Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kicsi korom óta egy helyen...

Kicsi korom óta egy helyen laktam, nemrég azonban költöztünk. Mennyi idő, mire otthonomnak fogom tartani az új lakást?

Figyelt kérdés

Kis korom óta a régi lakásban laktam, de 1-2 hete elköltöztünk onnan. Az új helyre - hiába a miénk - nem otthonomként tekintek. Pedig jobbak a körülmények itt, mint a régi helyen voltak.


Mennyi idő, mire otthonként fogok az új helyre tekinteni?

Fogom valaha otthonomnak tekinteni ezt a lakást, vagy mindig is a régi lesz az?


2011. okt. 1. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azonnal nem szerettél bele lehet hogy már nem is fogsz csak elfogadod de mindig a régit fogod otthonnak tekinteni.
2011. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok .... Ezt tapasztalatból irom
2011. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bágyi Éva ***** válasza:
Előbb utóbb megfogod szeretni.Főleg ha jobb és kényelmesebb is örömet fog szerezni.Most igazából az emlékek tartanak fogva.de ez idővel elfog múlni .Én is jártam ebben a cipőben.Valószínű itt is lesznek majd szép emlékeid ami miatt ez a lakásban is jól fogod magad érezni.
2011. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!