Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Adott már fel postán valaki...

Adott már fel postán valaki babakocsit?

Figyelt kérdés
Nem körülményes?
2009. jan. 30. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

becsomagolni lesz körülményes :S

amúgy a postán nem standard postai csomagként, törékenyként kérve a szállítást kell feladni, de még az alapos becsomagolás után is félnék, hogy összetörik


babakocsit még nem, de pl hatalmas szőnyeget tekercsben becsomagolva kaptam már postán, minden gond nélkül megérkezett

2009. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem adtam meg fel postan babakocsit. De busszal szoktunk csomagot kuldeni tavolsagi jarattal, egyik varosbol a masikba. Mi kivittuk a cuccost a buszhoz, es a buszsofornek penz fejebe odaadtuk a kuldeni valot, es a buszpalyaudvaron vartak a csomagot. Mindig minden megerkezett, es mindenki jol jart. Mi is, es a buszsofor is, hiszen kapott penzt, es semmibe nem kerult neki.

Esetleg gondold meg, megoldhato e egy ilyen buszos fuvar!

2009. jan. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Gyerekkel nem ajánlom...
2009. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én már kaptam babakocsit postai úton.És nem is volt olyan körülményesen becsomagolva és semmi baja nem lett!Simán nagy fekete zsákkal volt körbe tekerve(teljesen be volt csomagolva mindenhol)és kész.

Szerintem nyugodtan csináld így.

2009. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!