Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet fürdőszobai penészt...

Hogy lehet fürdőszobai penésztől megszabadulni / a zuhanyzóban/?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Rendszeresíts egy szivacsrongyot, és zuhanyzás után töröld át a kritikus részeket. A fülke ajtaját hagyd nyitva. Lehetőleg a fürdő ajtaját is, hogy szellőzzön. Valamint ha megjelenik, azonnal takarítsd le.

Nekem a kád mellett, ahol rossz a csempe, szokott megjelenni penész, ezt amikor észreveszem, ráöntök egy kis tömény domestost, fél órát rajta hagyom, aztán letörlöm, kész. Ha nem hagyod elburjánzani, akkor nincs vele nagy gond.

2011. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ultra Szavo-val.
2011. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Klasszikus és olcsó: ecet. Utána egy napig büdös lesz.
2011. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ecettel vagy domestossal mosd le a penészt, utána egy friss, vékony rétegben hagyd is rászáradni a csempére. Fontos, hogy minden zuhanyozás után hagyd alaposan kiszáradni a zuhanyzót és a fürdőszobát is, akkor nem fog visszatérni a penész. A legtöbb lakásban úgyis túl száraz a levegő, nyugodtan nyitva hagyhatod a fürdőszoba ajtaját mondjuk éjszakára, vagy ha elmentek otthonról, akkor senki sem látja.
2011. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kádnál volt állandóan penész, semmivel nem tudtam megszüntetni...


Aztán kipróbáltam az ULTRA SZAVÓ penész eltávolító spray-t és 1 kezelés után teljesen eltűnt a penész, azóta nem is jelent meg többé (másfél éve!)...


[link]


Csempére, falra, kőre, mindenhol használható, tényleg nagyon hatásos, megéri megvenni!

2011. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
www.peneszmentesites.hu
2011. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Salvo milyen, ez is penész ölő. ? Klor is van benne?
2011. jan. 30. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!