Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen sampont használjak?...

Milyen sampont használjak? Hamar zsírosodik a hajam,2 naponta mosni kell. Eddig akármit használtam nem volt jó.

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
langyos,szinte hideg vízzel mosd a meleg elősegíti a zsírosodást.egyre ritkában mosd mert ha sokat mosod leszeded az egészséges faggyúréteget és egyre jobban fog zsírosodni.ezeket a fodrászom mesélte:)
2011. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
amúgy a kék lukács hajsampont javaslom.
2011. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszike XD
2011. jan. 31. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha világos a hajad, akkor használj százazsampont két mosás között, egész jó. Valamint tudom, hogy abszurd, de ha esetleg tervezed, hogy festenéd, akkor vágj bele, mert a festékek is szárítanak. Hangsúlyozom, hogy csak ha amúgy is tervezed, csak emiatt ne csináld!!
2011. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet lefognak pontozni de nem baj.....

szerintem az pont normális,ha kétnaponta mosod én is ezt csinálom

véleményem szerint elég igénytelen az aki totál zsíros hajjal járkál

ha azt nézed,h végigmész az úton elmellőz több tíz kocsi annak a pora meg az egyéb káros anyaga mind rajtad végzi

fürdeni is naponta szoktunk(nem véletlen)

és az nem igaz,hogy ha gyakrabban mosod jobban zsírosodik

2011. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez a problémám. Gyógyszertárban lehet kapni kénes gyógysampont, Detergens Sulfuratum a neve, nekem az használ eleinte. Mostanra sajna hozzászokott a hajam.
2011. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!