Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki a GDF SUEZ-nél volt...

Aki a GDF SUEZ-nél volt honnan tudja, hogy most melyik gázszolgáltatóhoz tartozik?

Figyelt kérdés
Mikor kell bediktálni(interneten) és hova?
2011. febr. 2. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy volt? Mi most is ott vagyunk! A bediktálás ajánlott időintervalluma a legutóbbi számlán mindig rajta van. És hogy hova? Hát a honlapukon van ilyen hogy mérőóra állás bejelentése!
2011. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem a GDF SUEZ-t hanem a EMFESZ-t akartam írni. Így tudja valaki hova tartozunk és hova kell bediktálni a mérőóraállást?
2011. febr. 2. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem voltál velük netes kapcsolatban? Mert nekem küldtek 2 levelet is + a havi hírlevél.

Menj fel az oldalukra,ott megvanmelyik régió kihez került. Nagy valószínűséggel vissza az EMFESZ előtti szolgáltatóhoz...(sajna én GDF-hez,az ország legszemetebb cége!!!)

Február 4-ig leolvassák a gázórát,utána küldi ki az új cég a szerződést.

Ezen szerződés számával tudsz az új szolgáltatónál neten regelni,és majd óraállást jelenteni.

2011. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!