Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kémény,4 éves felülvizsgálat,...

Kémény,4 éves felülvizsgálat, mi tartozik bele? Kötelező?

Figyelt kérdés
Ma kint voltak a kéményseprők. Nem csináltak semmit, csak felírták a vegyestüzelésű kazán márkáját, meg hogy van két konvektor. Mondtam nekik hol tudnak felmenni a kéményhez a padlásra, azt mondták felesleges. Leültek, írogattak pár dolgot, utána meg kinyögték, hogy 10860Ft-ot fizessek neki. Kérdeztem miért, azt mondták, hogy az éves díj 3 kéményre kb 4800Ft, a többi a 4 éves felülvizsgálati díj. Nem fizettem ki, mert sokallom. Nálatok is van ilyen? Ti mennyit fizettek? Mi ez a 4éves díj? Ez mellett persze az éves díjat is fizetni kell.
2011. nov. 10. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk semmibe se került. Igaz ez társasház, szóval lehet a ház állja, csak kitöltötték a papírokat és ennyi.
2011. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A mi házunk már kb 30 éve épült, azóta benne lakunk. Még soha nem kellett ilyen 4 éves díjat fizetni.

Két kéményünk van. Egy a vegyes kazánnak, egy a gáznak. Kb 3000Ft az éves díj a két kéményre.

2011. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!