Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Duna House véleményeket...

Duna House véleményeket várok. Mit gondoltok róla? Leginkább a negatív vélemények érdekelnek.

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 16:13
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Perig kellett mennem, hogy visszakapjam a pénzem...
2020. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Köszönjük a Duna hausnak,

az átverést! Tudom hogy régi kérdés, de leírom a véleményem hogy ne járjon így más!

Budapesten a IX. kerületben vettünk egy kis garzon lakást egy társasházban. Szép és felujitott kis lakás (volt), azonnal “beköltözehtő”. Természetesen be is költöztem, már az elején furcsa volt hogy wcben nem megy le azonnal a víz. Később drasztikusabbá vált aztán használtam dugulás elhárító vegyszert, ez egy napig volt jó. Majd már jött fel a zuhanyzó lefolyojából a víz… pumpálással még egyéb finnomság is feljött a zuhanyzó lefolyojából. Rendben, hívtunk dugulás elhárítokat. Több mint egy órás munka után kidereríteték hogy csőtörés van…Másnap kihívtuk a társasház víz szerelőjét aki megálapította hogy csőtörés van és falat kell bontanunk ráadásul még csöveket is cserélnünk kell. Még az is kiderült hogy a lakásom vizesedik ( amit egy kanapéval eltakartak) és még a melletem lévő szomszéd is ázik a fala, ami köztünk van. A világítóudvarban (“lichthoft”) végig ázik a falamnál a víz. Readásul még teher is van a garzon lakáson. Dunahausok még a szerződésbe csak a lakás egy részét akarták beírni, érdekes… 5 napig volt élhető a lakás, már csak lakhatatlan…

Soha többé Duna hause és egyéb ingatlaniroda!


S. Noémi

2023/12/31

dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!