Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy spóroljak a rezsin,...

Hogy spóroljak a rezsin, tippeket várok?

Figyelt kérdés

Fűtéshez nem használok már gázt - a mellettem lévő két lakás befűt, ez elfogadható hőt ad az épületben, kb 16 fok szokott lenni azért. Ja és majdhogy bundában járok otthon. Várom a nyarat. :)


A hűtő üres, a mélyhűtőt most ürítem, azt is lekapcsolom. Ezzel mennyit lehet spórolni, ha nem megy a hűtő?


Zuhanyzás: ezt meg a munkahelyen oldom meg :)


Adjatok még tippeket, tényleg kihúztam mindent, kivéve számítógép, internet ...


Ja TV-t nem nézek


2011. febr. 5. 23:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
00:42! Nem akarlak megbántani - remélem nincs is így - de Te a tipikus vezető vagy. Nem tudod és nem is érdekel, hogy mi van a Nálad kisebb (beosztás alapján) emberekkel. Én egy elektronikai gyárban dolgozok mérnökként, de ennek ellenére tudom, hogy a gyártósori összeszerelők alig kapnak többet nettó 70-75 ezret (mindezt 3 műszak mellett) havonta. Nem egy olyan embert ismerek, aki az ország másik feléből jött a gyárba dolgozni és hogy a rezsi és albérlet és a rezsi kifizetése után alig marad 30-35 ezer forintja. Ebből kellene még ennie, utaznia, ruházkodnia, szórakoznia, stb... Üdv a való világban, üdv Magyarországon!
2011. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na ezt sikerült jól megfogalmaznom, hiába vasárnap van...


00:42! Nem akarlak megbántani - remélem nincs is így - de Te a tipikus vezető vagy. Nem tudod és nem is érdekel, hogy mi van a Nálad kisebb (beosztás alapján) emberekkel. Én egy elektronikai gyárban dolgozok mérnökként, de ennek ellenére tudom, hogy a gyártósori összeszerelők alig kapnak többet nettó 70-75 ezernél (mindezt 3 műszak mellett) havonta. Nem egy olyan embert ismerek, aki az ország másik feléből jött a gyárba dolgozni és hogy a rezsi és az albérlet kifizetése után alig marad 30-35 ezer forintja. Ebből kellene még ennie, utaznia, ruházkodnia, szórakoznia, stb... Üdv a való világban, üdv Magyarországon!

2011. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Számítógép helyett szerezz be egy laptopot mert az kevesebbet fogyaszt.

Használj energia takarékos izzókat, ledlámpát, neoncsövet.


Amúgy szerintem túlzás amit csinálsz hogy nem fűtesz, munkahelyeden zuhanyzol, de a számítógép meg megy és van neted is.

Hosszabb távon azt tudom tanácsolni hogy végezz el valami szakmát és keress egy másik munkahelyet ha ilyen szar a fizetés hogy fűteni nem bírsz.

2011. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem bántottál meg, de az első válaszod is elég lett volna, nem az "odarakott" vezető ember vagyok, aki nem érti meg egy kevés hibával is a lényeget. Az van hogy mindig magamból indulok ki, magam hoztam létre a cégem, a saját technológiámmal működik minden. 30 fővel dolgozom, akiknek havi 150 000 ft feletti nettó fizetést biztosítok, tehát nem a tipikus vezetők közé tartozom, mint ahogy leírtad. És magam gondoskodok a fejlesztésekről is meg az üzletről hogy ez így is maradhasson. Szerinted akkor én rossz ember vagyok? De tényleg nehezen tudom elhinni amit a kérdező felvetett. Tudom hogy vannak keveset kereső emberek, de ezt valahogy túlzottnak éreztem. Mindenhol csak a siránkozásokat hallani, de ha az ember kimegy az autójával mindenhol dugó, parkolni lehetetlen a sok autó miatt, az üzletek tele emberekkel, csurig pakolt bevásárló kocsik, szép új házak épülnek, de mindenkinek rossz. Persze hogy vannak szegény negyedek, emberek, de hol nincs? Amerikában talán mindenki gazdag? Ha a kérdező valóban a nagyon rosszul élők közé tartozik, és nem a saját hibájából, akkor elnézést kérek tőle, és kívánom hogy mielőbb találja meg a kiutat. JA, ÉS AKINEK VÁLASZOLTAM: "A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:56"

2011. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mosásnál ami vizet kienged a gép,fod fel lavórba/vödörbe (kádba ha ugyse használod),és jó lesz wc-t öbliteni


szerezz földet,és ültess növényeket (nekem panelban simán megterem a répa,uborka,patiszon, most a paradicsommal próbálkozok)


a tűzhelyedre hogy fizetsz? én pl 3 hónapra 4ezer,függetlenül attól hogy mennyit használom...távhős lakásban lezárom a radiátort,és csinálok olyan sütit,ami jó sokáig sül...mindjárt melegebb van (nem vagyok hülye,gyakran ránézek,hogy ég-e még)

2011. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne a mosógépben most a ruháid hanem menj le egy szappannal a folyóhoz és ott mosd ki. Régen így csinálták.
2011. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk sincsen gáz, de muszáj fűteni árammal. Ha így folytatod kaphatsz egy komolyabb betegséget és akkor a gyógyszer már dupla annyi lesz. Egyébként ülj le otthon sötétben majd aludj el.
2011. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!