Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mért mondják, hogy az ágyat...

Mért mondják, hogy az ágyat ne tegyük a víz vezeték fölé mellé?

Figyelt kérdés
ez csak hiedelem vagy tényleg van valami rossz hatása?mert nálunk csak úgy tudjuk megoldani,hogy a ahol mennek a vezetékek egyből a fal másik oldalára tennénk az ágyat.
2011. febr. 14. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez még a hiedelemnél is rosszabb! A borzalmas emberi ostobaság! Akkor nem kell a panelházba se a vízet se a fűtést bevezetni! De sehova!Olyan gyengeelméjű emberek vannak akik egy éticsiga szintjén nem képesek gondolkodni!
2011. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt vízvezetékre nem szokták mondani, inkább természetes víz ér-forrás-folyás esetén áll fenn az a kisugárzás ami idegrendszeri hatásokat vált ki.

Nem hallottam hogy ezt tudományos alapokon igazolták volna, de több száz(vagy ezer)éves hiedelem hogy emberi(és állati)idegrendszert negatívan befolyásolja.

Bár tagadhatatlan és valóban észlelhető hogy állatok is kerülik ezeket a helyeket és a növények sem olyan életképesek ezeken a helyeken.Sőt a modern kor eredményeként ugyanez a negatív hatás tapasztalható elektromos berendezések-vezetékek mellett is és ez utóbbi káros(egészségkárosító)mivoltát az orvostudomány is bizonyítja valamint elismeri!

2011. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Padlófűtésről is hallottam, hogy rossz hatással van. De szerintem csak azért mert állandóan felszáll tőle a por a levegőbe és belélegzi az ember. A napi felmosás segíthet.
2011. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ágyam 15 éve a vízvezeték fölött van,és nyugodtan alszom.

Nem kell mindent elhinni!

2011. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is vízér lehet, amire gondolsz, meg a Hartmann zóna és társai. Igazán még nem foglalkoztam ezzel a témával érdemben.


[link]

2011. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!