Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A wc csészén elöl hajszálvékon...

A wc csészén elöl hajszálvékony repedést fedeztem fel. A víz nem szivárog. Milyen probléma lehet ebből?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A wc csésze eleje és a belső, vízzel teli rész között alul, belül űr van, így nem kell aggódnod. OBI-ban láttam fejre állított wc csészét, onnan tudom.
2011. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam ,széttörhet-e alattam?
2011. febr. 17. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos el van repedve,ezt majd cserélni kell.Ha nem éri ott ütés és nem is mozog a csésze akkor még sokáig kitarthat.
2011. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15:41 igen, ha ott nem éri ütés, akkor még sokáig bírhatja. Mondjuk nem mindegy, milyen hosszú az a repedés.
2011. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alulról kb.20cm a repedés hossza!
2011. febr. 17. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk csak kb 15 centis repedés van rajta elöl alul, de az már vagy 5 éve. Néha rámjön, és egy darabig figyelem, de semmit nem csinál. Lehet, hogy reped egy kicsit tovább, de nem látványosan.

Nem hinném, hogy széttörne alattad, a férjem is és a vőm is 80-90 kiló közöttiek, alattuk sem tört még össze. Pedig szerintem a WCre is ugyanúgy levágják magukat, mint a székre, kanapéra, ágyra.

2011. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hátha még érdekel valakit a kérdés. Egy régebbi lakást (feltehetően régebbi wc-vel) vettünk meg, a wc-n 2 db 10-15 cm-es repedés látszik a külsején. 2 évig használtuk még így, most elkezdett porcelános recsegő hangot kiadni. Mivel nem akarom megvárni, hogy leszakadjon alattam, most kicseréljük. Szóval sokáig kitarthat így egy wc, de a legnagyobb óvatosság mellett is a hajszálrepedések egyszer csak tovább repedhetnek, a következményeket pedig mindenkinek a fantáziájára bízom :D
2020. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!