Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha egy terméket vissza szeretn...

Ha egy terméket vissza szeretnék vinni minőségi probléma mitt, kérhetem, hogy az árát adják vissza? Vagy kötelezhetnek arra, hogy vásároljam le náluk az összeget?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak cserélik!
2011. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Visszakérheted az árát minden esetben. Én 1hét után vittem vissza a szandimat,mert szétszakadt a varrás. Húzták a szájukat,de visszaadták a vételi árát. (azt szerették volna ha levásárolom)
2011. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először ők felajánlják a cserét, ha ez is rossz, vagy nincs ugyanaz a termék árengedményt adnak vagy teljes egy az egyben árral egy másik termékre cserét,egy másikra, csak 3. esetben kérheted a pénzedet vissza.
2011. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
AZ KUKA!!
2011. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Három napon belül minőségi kifogás esetén kötelesek a árát visszaadni. Azon túl javítanak, vagy cserélik. Ha egyik sem lehetséges akkor kérheted vissza az árát.
2013. máj. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!