Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Télen kevesebb a lakáshírdetés...

Télen kevesebb a lakáshírdetés (Szeged)?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy most egyáltalán kevesebb, vagy csak a tél miatt nem hírdetnek annyian.
2011. febr. 23. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom... mi annak idején télen hatalmas hóesésben vettük a szegedi lakásunkat.

Nem hiszem, hogy lényegesen függne attól, hogy milyen évszak van.

2011. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Több szempont van.

-Kevesebben vesznek lakást,aki el akar adni,nem fizet fölöslegesen a hirdetésekért.

-"Kivárnak" az eladók,az amúgy is pangó ingatlanpiacra rátesz egy lapáttal a politika is. "Annyiért" nem akarják eladni.

-Van egy réteg--tél van,ráérünk,van egy csomó címünk,menjünk nézelődni---ezekre nincs szükségük az eladóknak,inkább nem hírdetnek.

2011. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na meg azon csodálkozom, hogy én hiába hírdetem, senki fel sem hív. 2 ingatlanossal állok kapcsolatban, ők meg hozzák a nézelődőket. Csak ugye ingatlanoson keresztül drágább, mert az általam elképzelt árra még rájön a jutalék. Szóval így 2-300 ezerrel drágább lesz a lakás annak, aki megveszi.
2011. febr. 26. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak egy ötlet: bár én magánházat adtam el tavaly,nem tudom,ez mennyit számít.

Próbáld meg TE minél több helyen hirdetni(Szegeden én a Déli apróban hirdettem az interneten fényképpel és az újságban is megjelent,persze kép nélkül.Felraktam az expressz.hu-ra is és a jofogas.hu-ra is.

És persze 2 hetente frissítettem(azaz töröltem és újra felraktam,de volt,amikor sokan lettek előttem és akkor nem vártam két hetet.) és megadtam email címet is,nagyon sokan kértek még úgy is képet.

Nagyon sürgős volt az eladás,de sikerült 1,5 hónap alatt eladni,a teljes vételárat meg 2 hónap múlva kaptuk meg.

Abban lehet valami,hogy tavasszal-nyáron jobban megy,egy kertes házról mondjuk mindjárt más a kép szép időben és csúszós havas úton.(mondjuk,mikor jönnek,nem mindegy mit látnak)

Sok sikert!

2011. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Déli Apróban én is hírdetem, ahogy írtad, úgy. Akkor szerencséd volt, hogy ilyen hamar elkelt a házatok.
2011. febr. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!