Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan lehet megtudakolni,...

Honnan lehet megtudakolni, hogy mekkora a lakás nagysága?

Figyelt kérdés
A Polgármesteri Hivatalban mondták,hogy igazoljam egy papírral,hogy mekkor a lakás nagysága.Hol kell beszerezni ezt a papírt?Pénzbe kerül(mennyibe?) vagy ingyen is megcsinálják?Válaszokat előre is köszönöm!
2011. febr. 28. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Adás-vételi szerződés, Földhivatal vagy ha társasház, akkor az Alapító Okiratban is benne kell lennie.
2011. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a földhivatalnál biztosan megmondják, a papír ára meg attól függ milyen jó ismerőseit vannak a hivatalban
2011. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Adásvételi nincs meg? A tulajdoni lap pénzbe kerül !Asszem 4ezer.

Mihez kell ? Ha lakásfenntartási,vagy albérleti hozzájáruláshoz...Akkor kikérik hívatalból.

2011. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Nagymamámé a ház,és a felét örököltem az Apukám után.Akkor kaptam egy tulajdoni lapot,de azon csak a telek nagysága van feltüntetve.Nagyon öreg ház már.
2011. márc. 1. 11:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Lakásfenntartási támogatáshoz kellene.
2011. márc. 1. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondoltam ! Én 2009-ben voltam így a lakásfenntartásival...

Bementem a földhivatalba,és mondták,hogy fizetős.

Beadtam a papírokat enélkül az önkormányzathoz,mikor kérdezi az ügyintéző,mondtam,ha lenne annyi pénzem tul-lap.másolatra,nem kuncsorognék segélyért.(Szeged)

Valahogy megoldották. Igaz én tudom a helyrajzi számomat,azt ráírtam.

Menj be a papírral a földhivatalba,segítőkészek,a helyrajzi szám alapján megmondják,mennyi m2.

Azt hiszem, a "betekintés" + még 1~2 dolog ingyenes,ha már bent vagy,kérdezd meg,mik azok.

2011. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A helyrajzi szám nekem is megvan.Talán az alapján adnak valami felvilágosítást.Mégegyszer köszönöm!Sokat segítettél!:)
2011. márc. 2. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!