Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Üvegmatrica képeket szeretnék...

Üvegmatrica képeket szeretnék készíteni, hogy éri meg jobban: komplett készletet venni, vagy egyesével a színeket+kontúrt?

Figyelt kérdés

Teszveszen olcsóbb mint hobbiboltban? Vagy ajánlanátok oldalt ahonnan rendeljek mert olcsó, jó?

:-)


2011. márc. 1. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb, ha külön veszed. A kontúr valamivel drágább, de abból eleve kevesebb kell. Nálunk a hobbiboltban 440 Ft a 60ml-es, a sparban viszont 280 a 20ml. A készletben ráadásul gyakran van olyan szín, ami nem kell, ami kellene, az viszont nincs... Remélem, tudtam segíteni.
2011. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves Professzorasszony :-)

Azóta már darabonként beszereztem az alapszíneket, és kitapasztaltam azt is, hogy ügyesen tudok pl rózsaszínt meg narancssárgát keverni, úgyhogy mivel ezekből amúgy is kevesebb kell, nem is vettem meg külön (így ugyan valamivel több fehér fogy, de nem vészes).


Sajnos nálunk a hobbiboltban egy 22 ml-s tubus 350 ft, de szereztem 10%-os törzsvásárlói kártyát, meg szokott lenni évszakonként 1 nap, amikor mindenből -20% kedvezmény van, majd az őszi akciósnapon tervezem bővíteni a repertoáromat, addig csak kontúrt veszek ha kifogy.

2011. jún. 23. 07:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor nekem is elárulnád, hogy lehet színeket keverni?

Tudnál e-mailt írni?

2011. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!