Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Régi emésztő aknából lehet...

Régi emésztő aknából lehet esővíz tárolót készíteni? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Miután bekötésre került a csatorna az emésztő akna feleslegessé vált. A következőre gondoltam: Mivel az akna kiszáradt az aljáról a szilárd hulladékot eltávolítanám. A belsejét pedig valahogy leszigetelném, gyakorlatilag egy nagy zacskót raknák az aknába. Ebbe gyűjteném az esővizet amit aztán locsolásra használnék.Esetleg Valaki kivitelezett már ilyet. Várom az ötleteket és véleményeket.
2011. aug. 31. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt az aknát ki kell fertőtleníteni! Egyébként utána lehet és nem is kell leszigetelni, hacsak nem szivárog.
2011. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Le kell szigetelni, mert elszivárog belőle a víz.Csak azt nem tudom még, hogy mivel szigeteljem ki.
2011. aug. 31. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz be valami praktikerbe, vagy baumaxba, ott tuti segítek! Elmondják, hogy ha le lehet szigetelni, akkor mivel ajánlatos...
2011. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabor.galilei ***** válasza:

Nálam már 4 éve működik ilyen. Kitakarítottam, a durva felületre geotextiliát rögzítettem, alul, oldalt. Aztán csináltattam egy profi, 1,5 mm vastag hegesztett, újrahasznosított anyagból készült, kocka alakú, tartályt.

Kb 25e Ft-ba került minden. Azóta profin működik, nem ereszt.

2011. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Geotextilt hogyan lehet összekragasztani?
2011. dec. 3. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!