Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudtok-e arról, hogy a biztosí...

Tudtok-e arról, hogy a biztosítók előszeretettel csapják be az ügyfeleket? Hogy utána ne kelljen kártalanítani őket!

Figyelt kérdés

Azért írtam ki a kérdést, mert szeretném felhívni mindenkinek a figyelmét a következő esetre:

Az egyik ismerősöm biztosítást kötött a családi házára, ami tégla és vályog építésű. A biztosító elrontotta (szándékosan???) az épület anyagát, és beírta, hogy szilád(ami pl.: csak téglát jelent). Az árvíz egy évvel később elvitte a házukat, a biztosító kiment, de nem fizetett, mondván, ez nem csak tégla építésű, hanem vályog is. Ergó hazudott, így ugrott a biztosítás.

Az én esetem ugyanez, csak nekem volt szerencsém észbe kapni, és felhívni a biztosítómat, hogy mondják meg, milyen anyagú épületre lett kötve a biztosítás. A válasz itt is az volt, hogy szilárd.

Nyilván nem vagyok idióta, hogy valótlanságokat állítsak a házzal kapcsolatban, így felvetődik a kérdés, hogy nálam is csak véletlen elírás történt vagy szándékos????

Ha van időtök, érdemes lenne nektek is egyeztetni a biztosítótokkal, hogy tudjátok, hányadán álltok! Nehogy úgy járjon bárki is, mint az ismerős!


2011. márc. 3. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Megnézem holnap, és köszi!
2011. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazán nincs mit! Szerencsés vagyok, hogy nem a saját káromon tapasztaltam meg, hogy milyen mocskos módon viselkednek a biztosítók, ezért is próbálok segíteni ezzel a történettel.

Annyi kérésem lenne mindenkihez, hogy jelezzetek már vissza, hogy rendben volt-e a szerződésetek, mert ha nem, akkor a médiához lehet vinni az ügyet!

Köszönöm!

2011. márc. 4. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!