Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek mi ebben az átverés?

Szerintetek mi ebben az átverés?

Figyelt kérdés

találtam egy hirdetést ahol egy Dunakeszin lévő 110 m2-es jó állapotú házat kínálnak 3 millióért.

Megnéztem már 100szor hogy jól olvasom-e de igen.

Mi lehet a bibi?Ilyen olcsó Dunakeszi?



Vissza a találati listához Vissza a kereséshez


Város: Dunakeszi Eladó

Szobaszám: 3

Alapterület: 110 m2

Telek területe: 500 m2

Állapot: Jó

Irányár: 3 000 000Ft

Képek:


Jelleg:

Családi ház, villa

Közművek:

víz, villany, gáz, csatorna,

Fűtés:

Vegyes tüzelésű kazán, Gázkazán, Padlófűtés,

Egyéb:

garázs, pince, padlás,


2011. márc. 10. 15:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ez irreálisan olcsó. Vagy elírták, vagy van mögötte valami átverés, pl. hitel van rajta stb.


Azért egy hívást szerintem megér.

2011. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy elirtak vagy a haznak valamilyen komoly hibaja van. Nem hiszem, hogy csak annyirol van szo, hogy nagyon kellene nekik 3 millio valamire, mert akkor sem adnak oda ennyiert, hisz az hatalmas anyagi veszteseg lenne. Valoszinuleg eliras. Hivd fel oket, hogy tisztazodjon a dolog.
2011. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
21%
Most kiírtál azért egy kérdést, mert nem tudsz felhívni egy telefonszámot?
2011. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nincs tel.szám

Akkor már hvtam volna ha lenne:-)

email-be lehet érdeklődni,ez már megtörtént

2011. márc. 10. 15:59
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen van, hogy egy nullával kevesebb van írva. Azért van, hogy a kereső annak is kidobja, aki olcsóbbat keres, hátha megtetszik neki, és valahogy megveszi.
2011. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
99%, hogy elírás, mert még az üres telkek is a sokszorosába kerülnek.
2011. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én a 250 négyzetméteres vidéki házamat építettem tavaly 60 millióért, még ha ez kisebb is, akkor is elírás, főleg egy frekventált helyen. Nézd meg a házat személyesen.
2011. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Ismerősöm telkéről kiderült, h gázvezeték megy alatta :D és nem is lehetett volna rá házat építeni.....el lett adva potom áron.
2011. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

nem tudom,Dunakeszin milyen árakban vannak a házak,de szerintem nyomdai hiba az egész.

Mint például az én házamat meghirdettem először úgy,hogy cserélmém 3 millióig tanyára + ráfizetést kérek.Erre felhívtak 30 milliót érő tanyával.Az is nyomdai hiba volt.

A házam hirdetése közben én is nézelődtem.Durván a hitel után 2,5 millióm marad,így saccoltam(2 millióm maradt)Na,ebben a kategóriában néztem tanyákat.Voltak 3-4 millióért nagyon rosszak.És messze mindentől.

De sokat megnéztem...

Aztán azt hittem,biztos valami nem stimmel a tanyával,amit meg vettem: 2 millióért volt hirdetve.Főút mellett,buszmegálló közel,fürdőszobás,3 szobás stb.El se hitte,és mégis igaz volt!Semmi teher,semmi stikli nem volt.Sőt még az árból is engedtek!

2011. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 ekeke ***** válasza:
Szándékosan írta el, hogy észrevedd és hívd. Tudok egy "házat" Dunakeszin, az 15 milla. A ház idézőjelben van.
2011. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!