Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Láttam is pár kérdést PB...

Láttam is pár kérdést PB palackkal üzemeltethető konvektorokról. Akinek ilyen van, az írja meg legyen szíves a tapasztalatait! Mennyit fogyaszt? Jó megoldás? minden érdekel!

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válaszát várom,akik esetleg ilyennel fűtenek vagy kiegészítő fűtésként használnak ilyet.Tehát "szoros" kapcsolatban vannak a PB-ről működő konvektorral.

Mindent leírhattok,amit fontosnak gondoltok!

Köszi!!!


2011. márc. 19. 13:19
 1/4 anonim válasza:
Nekünk régebben így működött a konvektor. Nagyon gazdaságtalan, szerintem kétszer annyi fogy, mint vezetékes gázból. Azt hiszem, minden konvektor alkalmas PB gázra is.
2011. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Laodiciai válasza:
A konvektor a legkisseb hatasfoku fütesi rendszer es raadasul PB palacrol uhhhhhhh nagyon draga , az egestermek lecsapodik bent a falon .....NE NE NE inkab ha lehet barmiljen fa tüzelesü kalyha sokkal job ,olcsob, egesegeseb, romantikus....igaz a hamut ki kell vinni , ja meg fat kell vagni de ezek 1 egeseges emberi elet tartozekai nekem 10evig volt kicsi kalyham most csinaltam 1 nagyot ami adja a központi-füteshez melevizet a hazban.
2011. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nekem elegem van abból,hogy este 6ra érek haza,kb 2-3 órám van tüzelni(két kandalló) mert feküdnöm kell la aludni.

Reggel 3kor kelek,3:50kor indulok dolgozni.Szóval kellett valami kiegészítő fűtés(már inkább fő fűtésként használtam.)

Van 3 parapetes konvektorom,de gáz erre a környékben nincs.Így oldottam meg a telet.

Nem volt hideg,amikor haza értem és nem sokkal jöttem ki drágábbra,mint fával.

(kb 80 mázsa fa fogyott el eddig egy télen,nagyon kevés maradt belőle és mindig hideg volt,mert nem volt időm tüzelni)

Most fele annyi fa fogyott el,vagy még annyi se,mert csak az egyik kandallóba tüzelek.

köszi még egyszer,akkor nekem ezek szerint szerencsém volt a konvektorokkal így.De kíváncsi voltam a véleményekre.

2011. márc. 25. 20:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Bevált a konvektor idő közben,kb 1,5-2 hétig elég egy palack és nem hidegre érünk haza.

Áttértünk központi fűtésre,de egy konvektor továbbra is kell,mert nagyon evés időnk van fűtéssel foglalkozni,de így teljesen jó.

2013. okt. 15. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!