Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel tudnék visszadörömbölni...

Mivel tudnék visszadörömbölni a kedves szomszédnak, aki minden áldott reggel veri a mennyezetünket?

Figyelt kérdés
Konkrétumot várok, megjegyzéseket nem! köszi
2011. márc. 23. 10:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Olyan eszközt/tippet várok, ami nem veri szét a falat a mennyezetünkön, de mégis jó hangos hogy végre észrevegyék magukat!

Kalapács nem jó, mert már azzal próbáltam, és egyáltalán nem hangos, viszont a falat leverte:(((

2011. márc. 23. 10:33
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nagy, tömör díszpárna, legjobb, ha bőr, akkorát csattan, hogy biztos meghallja. A falat sem szedi le. Olyan tárgy kell, ami puha, de tömör.
2011. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg a csövet is verheted, de félő, hogy azzal a többi szomszédot is felidegesíted, akiket esetleg nem is akarsz.
2011. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szándékosan zörög a szomszéd?
2011. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahol laktunk albérletben(4 emeletes lakóház) ott egy lökött vénasszony minden éjszaka a radiátort ütögette ütemesen vagy 2 órán keresztül..Kiderült,hogy nemcsak mi halljuk hanem az egész ház..Szóval a radiátor jól vezeti a hangot..akár morzejeleket is letudsz adni neki,,hátha meg is értené :)
2011. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én seprűnyéllel szoktam verni a plafont.
2011. márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Radiátorunk ilyen lapszerű van, azt hiába verem. Sajnos bőr diszpárnánk nincs, úgyhogy ez kilőve, de jó 5let. A seprűnyél nekem már leverte a falat:((( És sajnos egy hegyes függönykarnis is:((

Nem tudunk megszabadulni az unatkozó, semmirekellő eltartott fiúcskától felettünk.... :(((

Minden reggel veri rám és a gyerekre a falat miután a férjem és az ő eltartója (barátnője) elment dolgozni...

Várok még ehhez hasonló tippeket!

Köszi

2011. márc. 23. 21:44
 8/11 anonim ***** válasza:
beszéltél már vele?hoyg ezt mégis csak miért csinálja?
2011. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szórakozz a csengőjével, zsírozd be a kilincsét, bűzbombát pukkassz ki az ajtója előtt (1 hét múlva is érezni fogja). Utána meg futás, le ne bukj ;)
2011. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerezd meg a telefonszámát és csörgesd meg majd tedd le, és újra, néhány perc múlva újra, és újra! ;)

Szerezz egy macskát kendd be az ajtót a macska feje felett macskakajával és szét fogja kaparni az ajtaját.

2011. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!