Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kivehető az előltöltős automat...

Kivehető az előltöltős automata mosogép mosószer adagolója?

Figyelt kérdés

nem érek bele, hogy rendesen kimossam. Kivehetö? Hogyan? Ha igen, akkor kivéve hogyan mossam ki? Áztassam? Mibe?

Köszönöm.


2011. márc. 28. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a leírását, benne van, hogy kell kivenni. Az enyémben van egy kis lila izé, azt kell lenyomni, hogy ki tudjam húzni. De a legjobb tényleg az, ha elolvasod, nálad hogy működik, nehogy eltörd :)
2011. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és sima vízbe áztasd, az pont jól oldja a mosószert.
2011. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

átolvastam a könyvét, de nem is emlitik sem azt, hogyan kell tisztitani, sem azt, hogyan kell kivenni, akkor valoszinüleg nem kivehető.

marad a "benyulkálás", csak igy nem tudom rendesen kitörölni, és az öblitő helyén gyakran viz áll a mosás végén, nem folyik le másnapra sem. és besárgult a viztől az adagoló.

Egyébként Samsung és idén 3 éves lesz.

2011. márc. 28. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Az inkább az öblítőtől sárgult be :)

Furcsa, mert nekem is Samsungom van, és írják is, és van is ez a lila bigyó benne. De lehet, hogy csak az újabbakban van ilyen :(

2011. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A szememet szurja ki a kék (nálam nem lila) gomb :)

A férjem vette ászre, kivette, megmostam. Egyuttal minden szürőt kitisztitottunk (egy elől alul, egy hátul), amit eddig soha nem csináltunk :)

Köszönöm!

2011. márc. 29. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!