Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mekkora szoba, konyha, fürdősz...

Mekkora szoba, konyha, fürdőszoba, nappali, stb ami kb. elég nagy?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmire, hogy egy 12 nm szoba kicsi, de egy 16 nm már pont jó, vagy ilyesmi. És ezt szeretném még konyhával, fürdőszobával kapcsolatban is tudni.
2011. ápr. 2. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:

ez teljesen az egyéni igényektől függ.

leírhatom neked, hogy számomra pont megfelel egy 20nm-es nappali, egy 12nm-es háló, stb stb.

de nem tudom, hogy hány tagú a családod, mennyire vagytok otthonülők, mennyi bútorotok van, stb.


nekem pl nem fontos a nagy fürdőszoba, hiszen nem bált akarok benne rendezni. az enyém kb 3nm, még a wc is benne van, bár nem az én döntésem eredményeként.


konyha: talán a legnehezebb kérdés. ha sokan vagytok, akkor nagy kell, pláne ha az étkező is ott van. az enyém 9nm, pont ideális, kettőnknek elég.

2011. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!