Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Debreceni Klinikán hány...

A Debreceni Klinikán hány ágyas szobák vannak? Nem a babaszobákra gondolok, hanem sajnos még a terhességem 35. hetében be kell feküdnöm és kíváncsi vagyok milyen szobába kerülök. És gondolom a fürdőszoba a folyosón van. Ahhoz hány szoba tartozik?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam kórházban és nagyon aggódok, hogy hogy fogom eltölteni azt a jó pár hetet. Írjon, akinek van tapasztalata, jót is, rosszat is szívesen veszek, csak tudjak már valamit. Jövőhéten megyek, addigra valahogy felkészítem magam lelkileg... :(
2009. jan. 7. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem voltam bentfekvős így csak azt tudom írni amikor szültem és bent voltam, illetve amiket hallottam. Remélem ez is segít. Én 3 ágyas szobában voltam, de van 2-6 ágyasig. a 6 ágyasba általában már elnézést ha valakit megbántok, oda a kisebbséget teszik. Tehát marad a 2-3-4 ágyas. A zuhanyzó nálunk úgy volt, hogy bent volt a szobában, vagyis két szobára (6 főre) jutott egy zuhanyzó+WC. Vigyél olvasni valót, mert ha nem kapsz szobatársat unatkozni fogol, ha meg lesz szobatárs, akkor beszélgessetek.

2009. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a 37. héttől feküdtem terhespatológián. Szobák úgy általában öt-hatágyasak de van két és négyágyas is. A szülésznők a terhesvizsgálóban nagyon kedvesek bátran fordulj hozzájuk. Szilvike, Erzsike és Orsi, mindenki nagyon kedves. Vizit naponta kétszer van egyszer reggeli után kilenc fél tíz körül aztán ebéd után. Az első emeleten a gyermekágyasokkal egy folyosón leszel ott két fürdőszoba és Wc van egyben tiszták és rendesek. Az épület állapotát nem szabad nézni sajnos, de az orvosok nagyon emberségesek és hozzáértőek. Jó kezekben leszel. Hütővel rendelkeznek vihetsz be ételt mert az sajnos elég ramaty. Van mikró is tudsz melegíteni. Lehet rendes ruhában lenni pl. melegítő és felső zokni meg egy papucs amiben mész a vizsgálatokra és egy amiben zuhanyozol. Elég meleg van úgyhogy meleg ruhát csak akkor vigyél ha ki akarsz menni az épületből. Reggel hétkor van szívhang hallgatás és este hétkor is a vizsgálatok napközben zajlanak és a reggeli vizitkor mondják meg hogy mit kell aznap elvégezni. Egy tévé van a terhesvizsgálóval szembeni folyosón úgyhogy vigyél könyvet mert beszélgetni sem lehet egész nap. Ebédelni és ált. enni csak az asztaloknál szabad. Egyetlen pozitívuma a benntlétnek hogy a vizsgálatoknál nem kell sorban állnod csak szólnak és menni lehet. El lehet tölteni sok időt bennt ne aggódj. Látogatási idő nincs de ha vizit van ki kell menni a vendégnek. Általánosságban mondható hogy jobb ha délelött és kora délután senki nem jön hozzád mert akkor zsúfolt a nap nemigen jut idő semmire.


Remélem egészséges lesz a babád és Te is kellemes élményekkel távozol!

2009. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mind a két válasz nagyon hasznos volt számomra! Nagyon aranyosak vagytok! Hát, valahogy majdcsak átvészelem ezt az időszakot, de az a legfontosabb, hogy a babával minden rendben legyen. Minden jót kívánok nektek!

Üdv.:

Zita

2009. jan. 7. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van minden a Ti érdeketekben történik és a klinikán úgy is állnak hozzá. Lehet hogy kissé kopott az épület de akik dolgoznak benne azoknak a szíve beragyogja az épületet!!!
2009. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bíztató szavakat. Minden jót kívánok!

Zita

2009. jan. 8. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!