Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A hajléktalanok személyijén...

A hajléktalanok személyijén (ha van) hol van a lakcím?

Figyelt kérdés

A hajléktalanok személyijén(ha van) hol van a lakcím?

hova vannak bejelentve.


2. kérdés:

és a tanyánlakók?

nekik mi van kiírva? tanya?

válaszokat elöre is köszi :)


2011. ápr. 4. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Személyi igazolványon a lakcím nincs feltüntetve nincs.
2011. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
-1 nincs :D
2011. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

A személyi igazolványon nem szerepel lakcím, még a tiéden sem. Arra van a lakcímigazoló kártya. Hogy hova vannak a hajléktalanok bejelentve, az ő dolguk. Aki ki akar belőle törni, azt bejelentik pl. a Menhely Alapítványhoz, ahol sokat segítenek nekik (moshatnak, netezhetnek is munkakeresésre). Aki viszont nem tud/akar/egyéb kitörni, annak pénze sincs hogy az okmányát kiváltsa/ha lejárt, megújítsa. És ha szüksége sincs rá, akkor nem is fog vele foglalkozni.


Neked a személyiden szerepel, h lakásban vagy házban élsz? Miért lenne más a tanya? Van helyrajzi száma, ha máshogy nem azonosítható, az szerepel rajta.

2011. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
tanyán lakóknak: a lakcímkártyájukon helyrajzi szám van valószínűleg. Az van annak a háznak is, ahol te laksz csak könnyebb azonosítani kerület, utca, házszámmal. A mienkre is ki van írva, hogy 11. ker. xy utca n szám, yxzxyz helyrajzi szám :D
2011. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

lakcímkártyát akartam írni bocsi :D

köszi

2011. ápr. 4. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Apámnak az volt beírva címnek, hogy Alsó tanya 15.

A szomszéd (Alsó tanya 16) 3-400 méterre volt, a 14 szám meg vagy 2 Km-re!

:)


A postás mindig odatalált, ha vitt valamit!


Monor környékén van olyan, hogy Hegyessy tanyák és utána a száma. A környékbeliek tudják hol keressék!

2011. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor a hajléktalanoknak: csak mondjuk Szeged vagy ahol szokott tartózkodni,az van ráírva tartózkodásként;meg persze lakcímként az szerepel,hogy lakcím nélküli(én voltam ilyen helyzetben,mert nem lehetett be jelentkezni az előző házamba,mert papíron nem volt ház a telken egy ideig)

Most már tanyán lakok.(az előzőt eladtam)

Marha egyszerű.Állandó lakcím:

irányítószám utána település és tanya utána házszám(normális házszámom van,nem helyrajzi szám.Én tanya 12,közvetlen szomszédom szemben tanya 10,mellettem tanya 11 és 13.Mint a falusi házaknál.Felénk így megy,minden telken van ház,általában lakottak is.)

Lehet,hogy van olyan,amikor helyrajzi szám van,nem tudom,de nálunk rendes házszám van.

2011. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!