Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hangyák ellen mit lehetne...

Hangyák ellen mit lehetne bevetni?

Figyelt kérdés
Fekete hangyák másznak kifelé a konnektor alól,a szegő mögül.természetesen a gyerekszobában.
2011. ápr. 5. 10:21
 1/10 anonim válasza:
bocs az offért,de ez engem is érdekelne.nálunk a fürdőkádat lepik el mindig.jönnek a csaptól.
2011. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia! Ha jól tudom, akkor sütőport kell odaszórni, ahol kijönnek. Mi legalábbis régen ezt alkalmaztuk, és bevált. Valamiért nem bírják a szagát. Sok sikert!
2011. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a hangyairtó csalétek vált be. Berakom a szőnyeg alá vagy olyan helyre ahol a gyerek nem éri el. Gyerekszobából így tünettetem el őket. Olyan helyen ahol gyerek is eléri, hintőport szórtam, azt se szeretik, beledoglenek ha rámásznak.
2011. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk rengeteg van. Mi biokillt használunk, azóta 1-2 lézeng csak a lakásban. Ez t gyerek mellett is lehet használni nyugodtan.
2011. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
igen,a zacskós hangyaírtó nálunk is bevált...nem tudom a nevét
2011. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
A sütőpor tényleg beválik. de azt azért jobb, ha tudod, hogy nem a szaga riasztja el a hangyákat, hanem sokkal durvább történik. A sütőpor megdagad bennük (mint sütés közben) és szétdurranak. De előtte egy jó adagot bevisznek a bolyba is, és ott is tartolni fog.
2011. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ecet, hintőpor
2011. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Vapenak van hangyaírtója, zöld kis dobozszerű valami, a hangyák útvonalára kell rakni, azok beviszik a bojba és mindegyik elpusztul. Nálunk így tűntek el végleg.Ez a leghatásosabb.
2011. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem a hangyacsapda vált be, amit fentebb is írtak! Most viszont rájöttem, hogy a kemotox a legyeket nem, de a hangyákat azonnal megöli!!!!
2011. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a sütőpor nem használt,de kiprobáltam még hogy fahéjat szórtam(nem sajnáltam) oda ahol valószínű hogy feljöhettek,azóta hála egy sem jött föl.
2011. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!