Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyiket érdemesebb megvenni,5...

Pinky1981 kérdése:

Melyiket érdemesebb megvenni,55 m2-es téliesített nyaralót, vagy egy kisebb lakást?

Figyelt kérdés

Külföldön élek. 6-szor 1 évben járok haza, 1-2 hétre.

A nyaralóban van központi fűtés, 400 m2-es kerttel. Betonút az utcában van.


2011. ápr. 5. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Korrekt választ akkor tudnék adni, ha tudnék Rólad valamit.

Egyiknek ez, másiknak az a jó.

Én mindenképpen a nyaralót, mert parasztgyerek vagyok.

2011. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kertes házat gondozni kell, füvet nyírni, gyomlálni, pókokat irtani.. stb. Ha ilyen ritkán vagy itthon, nem tartom jó választásnak.
2011. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább a kisebb lakásra szavaznék: a nyaraló általában kint van valahol a város szélén, ha sokáig üresen áll, vagy széthordják a "rászorulók", vagy beköltöznek. A kislakás jobban szem előtt van, az egyik szomszédnak tudsz adni kulcsot, hogy esetenként nézzen be, minden rendben van-e (csőtörés stb.) és figyeljen oda, hogy illetéktelenek ne tekintsék saját tulajdonuknak.
2011. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ez esetben a lakás a tuti.

szomszéd rá tud nézni, könnyebb rendben tartani.

a kulcsot add egy megbízható barátnak, aki néha ránéz, takarít, és cserébe ott alhat párszor, ha úgy hozza az élete.

2011. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!