Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hallottatok már ilyet radiátor...

Hallottatok már ilyet radiátor vásárlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

...hogy Pécsen, ami azért nem egy kis falu, közel kétszázezres megyeszékhely, a Dél-Dunántúl regionális központja, nem lehet 50cm magas lapradiátort kapni?! Egyetlen egy boltban sincs. Egy helyen mondták, hogy meg kell rendelni, külön legyártatják Törökországban a gyárban és kb egy hónap múlva meg is érkezik a boltba.

Oké, azt aláírom, hogy a 60cm-es az elterjedtebb, de az 50cm is ugyan olyan szabvány (járatos) méret!


2011. szept. 9. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek hozzá, de nézd meg webshopban is. Lehet, hogy előbb találsz, és olcsóbban. (remélem tudtam segíteni)
2011. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában tényleg 60 cm szokott lenni a távolság a felső és az alsó cső között.
2011. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ne hallottunk volna ilyet? Anyukám is mindig kiakad az ilyen igényein.


Az a helyzet, hogy a boltok azt tartják, amit az emberek keresnek, tehát amit el tudnak adni. Ha senki nem keres 50 centis radiátort, akkor nem fogják feleslegesen tárolni, hogy "hátha majd valakinek pont olyan kell". A jelek szerint a pécsieknek nem olyan kell :)

2011. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az lehet, de az 50cm sem egyedi méret. A legtöbb gyártónál ugyan olyan szabvány, mint a 60-as.

Nem is azt várom el, hogy tartsák raktáron (sok helyen a 60-ast is csak rendelésre hozzák), hanem azt, hogy ne egy hónapot kelljen rá várni.


Igen, néztem webshopokban is. Az ár nem olcsóbb, viszont mivel nagy és nehéz dologról van szó, több ezer forint a szállítás egy darabra is.

2011. szept. 9. 12:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szórakozásból kell ekkora radiátor 60-as helyett, úgyhogy ez nem az én személyes igényem, csak egyszerűen ilyenre építették a házat, hogy az egyik helységben csak ilyen fér el. Nem én építtettem ilyenre.
2011. szept. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!