Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha jön a postás és én nem...

Ha jön a postás és én nem vagyok itthon? (Lent)

Figyelt kérdés

Tegnap vagy tegnap előtt feladtak nekem egy levelet Békés megyéből. Azt nem tudom pontosan, hogy hogyan is lett küldve mármint, hogy sűrgöségivel vagy nem. Kb. mikorra várható? És ha én nem lennék itthon vagy absz. nincs itthon senki akkor mi lesz a levéllel? ( pénz tartalmú )

Vagy ha pont úgy esnek a napo, hogy hétvégéig senki sincs itthon pont amikor jön a postás?


2011. máj. 4. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor hagy egy értesítőt, hogy ott járt és beslattyogsz a postára a pénzért.
2011. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sorolom a lehetőségeket:

Elsőbbségiként lett feladva a levél ajánlás nélkül 1 max 3munkanapon belül kézbesíteni kell (postaládába) Normál feladású levél ajánlás és elsőbbségi nélkül 5 munkanapon belül kell kézbesíteni. (Tegnap kérdeztem egy postás hölgytől, szóval friss infó.) Ha ajánlás nélkül lett feladva, akár el is tűnhet a levél...semmit nem tudsz tenni nem igazán érdemes pénzt értékes tárgyat feladni...

Ajánlott levélként is ugyanezek az időszakok garantáltak, csak könyvelt küldemény révén egy kis többletbiztonságot kapsz a felárért cserébe.

2011. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. máj. 5. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!