Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hallgatsz / hallgatnak szomszé...

Hallgatsz / hallgatnak szomszédaid hangosan zenét panelban?

Figyelt kérdés

Panelban lakok, fiatal vagyok, és néha úgy hallgatnék hangosan zenét... Tudom hogy ami már jobb hangerő volna, az már zavarná a szomszédokat...


Nektek mi erről a véleményetek? Zavarna titeket?


2011. máj. 5. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Amikor panelban laktam,akkor előfordult. Szinte minden családot zavart,nem csak minket.

Zenét nem kell hangosan hallgatni,rontja a hallásodat is.

2011. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Igen, nagyon zavarna. Laktam panelban, 20 éves egyetemista vagyok, sokszor rajtam is elhatalmasodott a tombolhatnék, de fülhallgatóval megoldottam. :)
2011. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igazából a hangosat arra értettem, hogy amikor előjön már rendesen a zenében a basszus is. Viszonyításhoz - van 1 hifim, aminek átlagos teljesítménye van, 60-as hangerő a max, én olyan 7-8 körül szeretem hallgatni, de már itt is rossz érzet van bennem :)
2011. máj. 5. 18:52
 4/18 anonim válasza:

Nálunk is laknak fiatalok, de nem hallgatnak hangosan zenét.

Nagyon jó panelben lakom :)

Engem kimondottan zavarna, mert én sem hallgatok hangosan, akkor ő se tegye...

Ami neki zene, az nekem zaj... (ezt a buszon olvastam)

Vannak fülhallgatók, amivel hangosan tudod hallgatni. :)

2011. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is panelban lakunk,és szoktunk nagyon hangosan zenét hallgatni.Persze nem éjjel!!!22-ig szerintem megengedett.Mondjuk nálunk szerencsére a szomszéd is gyakran hallgatja,és olyat mint mi.Így elvagyunk.Egyépként a felső szomszéd éjjel is folyton bútorokat húzkod,van pár kutya is,akik elég hangosan ugatnak.Szoktak fúrni,kiabálni,veszekedni.Kisgyerekek ugrálnak mindíg,és lehallatszik.Szóval zenét hallgatni mért ne lehetne?Esetleg tedd be az ablakot,és ne 22:00 útán csináld.
2011. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

3. válaszoló:

Egyetértek veled, mondjuk engem is lehet hogy zavarna ha éppen pihennék :) Viszont fülhallgatóval meg nem az igazi :)


4. válaszoló

Jó lehet abból a szempontból, hogy tudtok zenét hallgatni, bár itt nálunk nyugisabb a ház, nem hangosak a szomszédok :)

2011. máj. 5. 19:01
 7/18 anonim ***** válasza:
Na végre vki, akitől megkérdezhetem, hogy miért jó ha hangosan hallgatod a zenét és dübörög a basszus? :D csak mert bátyám nem tud rá választ adni, füllhallgatót nem képes használni és rohadhatok meg érettségin is most, mert nem tudok tőle tanulni semmit
2011. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem másokkal szemben bunkóság.

Soha nem lehet tudni, hogy alattad/fölötted/melletted nincs-e kisbaba, vagy éjjeli műszakos, netán beteg, akinek nyugalomra van szüksége.

A panelban lakásnak rengeteg előnye mellett vannak hátrányai is, ebből az az egyik, hogy tekintettel kell lenni másokra.


Persze imádok néha hangosan zenét hallgatni. De hogy a többieket ne zavarjam, vettem egy jó minőségű fejhallgatót. Dübörög benne a basszus, de kifelé alig hallatszik. És 5-10 ezer körül már egy csomó megfelelőt lehet találni. Ennyit megér a békesség.

2011. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 flora08 válasza:
Engem is zavar, amikor a szomszéd rocker olyan hangosan hallgatja a zenét, hogy zeng az egész lépcsőház. (Nem vele van bajom, csak a hangos zenével, mielőtt valaki nekem esik, hogy szidom a rockereket) Ha hangosan akarok zenét hallgatni, fejhallgatóval szoktam, azzal nem zavarok másokat.
2011. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Zavar!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!