Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kíméletesen...

Hogyan lehet kíméletesen kiszedni az anyagból a színt, ha mosás közben befogta valami?

Figyelt kérdés
A világoskék, szinte fehér ágyneműhuzat, amiről sose gondoltam volna, hogy fog, befogta az új krémszínű melltartómat. Nem szabadott volna beraknom mellé, de most már megtörtént. Szükségem lenne valami házi praktikára, amivel visszacsinálhatom a dolgot. (Fehérítő kilőve, nem pamut)
2011. máj. 7. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld bedörzsölni szódabikarbónával. azzal, amit patikában lehet kapni, az a legjobb. az állítólag folttisztító, és nagyon jó. én még nem próbáltam, csak mondták. de nem tudom az ilyen foltot kiszedi-e
2011. máj. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod a szódabikarbónát, de nem hiszem, hogy működni fog, ez ugyanis nem olyan folt ami "kosz" hanem színanyag, ami szerintem már nem fog kijönni :(
2011. máj. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a vanish szappant használtam, és hatásos volt.
2011. máj. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már azóta sajnos meg is száradt... Próbálok megbarátkozni az új színével, meg várom, hátha kikopik majd, és megpróbálom azt a szappant :) köszi
2011. máj. 9. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!