Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a szomszéddal?

Mit lehet tenni a szomszéddal?

Figyelt kérdés

családi ház, sorház típusú.


1.olyan kéményük van hogy pont a teraszunkra potyog a hamu ha füstölnek..

2.akkor bazinagy fájuk van hogy eltakarja a t-home parabolát és sokszor elmegy az adás

3. olyan közel van a kerítéshez hátul a másik fájuk hogy leárnyokolja az egész kertet és tiszta mohás már és nem terem semmi..

amúgy az egész udvaruk egy hatalmas erdő..már nagyon unjuk..


2011. máj. 15. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Pl. elköltözni. A kémény az valóban problémás, de a fákkal nem tudtok mit csinálni. Másrészről inkább legyen őserdő egy udvar, mint olyan kopár, ahogy a legtöbb helyen van, brr... de ez csak a magánvéleményem.

Esetleg köttessetek be kábeltévét.

2011. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

24.éve itt lakunk..rajtuk kívül imádjuk ezt a helyet...

eddig tűrtük a dolgot hogy nelegyen harag de most tenni szeretnénk valamit.

2011. máj. 15. 11:01
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Próbáltátok velük megbeszélni? Mondjuk felajánlhatnátok, hogy a parabolát leárnyékoló fát segítetek levágni. Vagy nem lehet velük szót érteni? Mondjuk a kéménnyel nem hiszem, hogy bármit tudnának tenni.
2011. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

egyébéként egy pár fa..arányosan az udvar méreteivel nem lenne probléma

de az hogy fél méterenként fák vannak náluk és ők úgyis szlalomozva mennek köztük na ez már beteg..

és szerintem a fáknak sem tehet jot hogy gyakorlatilag össznőnek a gyökerek vagy én nem tudom hogy megy ez..föld tiszta púpos dombos náluk ez miatt..

2011. máj. 15. 11:04
 5/14 A kérdező kommentje:

természetesen próbáltunk velük beszélni...a válasz elég komplex volt:

van egy szerencsétlen fenyőfánk. ez hatóság szerint is szabályosan van ültetve és lakik rajta egy rakás rigó meg galamb..ezektől ők nem tudnak aludni. azt mondták ha mi ezt kivágjuk akkor ők is a zavaró fákat..

csak ugye mivel kókler banda, milesz hogy ha mi megtesszük ők meg nem?

és minek zaklassak ártatlan madarakat?

2011. máj. 15. 11:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Adj neki 50000 Ft-ot hogy vágja ki a fáit és ne hamuzzon oda. Pénzzel mindent el lehet érni. És még szeretni is fog.
2011. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
szolj a nep tanacsnak hogy el veszik a kilatast tudom hogy van ien dolog horvatorszagba peldaul ojan hejen jartam hogy egy kis villa ele epitett egyik focista(Vedran Corluka) es azert amiert a tengerre a kilatast el vette kellet fizessen es ebbol a penzbol a kis villabol nagy lett :P
2011. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy az ő fáikon is laknak madarak. És azokkal mi lesz?
2011. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Üldözd el onnan..rakj döglött macskát a lábtörlőjére utána meg ha elüldözted vágd ki a fát
2011. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de a mi fánk nem zavar senkit, az övé pedig akadályoz abban hogy ennivalót tudjunk termelni (kert), akadályoz egy szolgaltatásban amiért fizetek (parabola), +munkát okoz mert takarítani kell állandóan a teraszt, és ha kiteregetünk és nem vesszük észre hogy begyújtottak akkor az összes ruha fekete lesz és lehet újramosni és jo esetben TALÁN kijön belőlük..
2011. máj. 15. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!