Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért hívnak mindig rejtett...

Miért hívnak mindig rejtett számon? Ha felveszem nincs semmi hang. T-mobilnál van ilyen sűrűn.

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy miért, azt nem tudhatom, de egyszer velem is történt ilyen. Kb. egy hónapon keresztül, minden nap kétszer hívott fel az illető. Miután már totál paranoiás lettem, írtam az időpontokat, hogy hány órakor hív naponta, de nem találtam összefüggést. Miután már nagyon ki voltam bukva, elmentem a szolgáltatóhoz megkérdezni, hogy lehet meg tudni ki hívogat, de nem tudtak ebben segíteni. Viszont azután a lépésem után a hívogatás abba maradt, végleg. Tehát az illető ismert és tudta , hogy elindultam utána járni, ezért abba hagyta mielőtt lebukna. Hátborzongató volt. Nem adtam neked választ, de talán az esetemből rájössz valamire.
2011. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én írtam a 15:59-et. lehet félre értettelek, ha felveszed van valaki vonalban, csak nem szólal meg, vagy felveszed és süket a telefon? mert nálam úgy volt,hogy hallottam a szuszogását is, csak nem szólalt meg soha.
2011. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is folyamatosan kapok ilyen hívásokat, de már szerintem több mint egy éve. Most már nem veszem fel, de néha felvettem, és semmi hang nem volt, a számláló ment, volt, hogy negyed órát hagytam csak úgy, hadd menjen legalább a pénze, ha nem is tudom ki az. A szolgáltató semmit nem tud tenni, a rendőrség is csak akkor, ha konkrét fenyegetésről van szó, de akkor sem sokat. Ennek utánajártam. Számot cserélhetek, az én esetemben erre a T-mobil 6000 Ft-ot mondott (lehet ez előfizetés-függő). Szóval engem zaklatnak, és még én fizessek. Az utóbbi időben megint nagyon sűrűek lettek a hívások, ma pl kb 7-szer. Lehet közben más is hív így, de egyet felvettem, és megint nem szólt bele senki. Most már iszonyúan bosszant, lehet mégis beáldozom a számomat és a pénzt, és lecserélem. Nem segítettem ugyan, csak jeleztem, hogy nem vagy egyedül a problémával, én eddig valami elmebetegre gyanakodtam, de most már nem tudom.............. :)
2011. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azta! Ez durva!

Egyébként én nem hallok szuszogást, ez szerintem valami szolgáltatóhiba, mert süket a vonal! De nagyon idegesítő napi 10 x eljátszódik ez.Attól félek hogy amikor felveszem vonja le a pénzt! Szerintem erre is vigyázzatok.

2011. máj. 20. 00:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez nekem is eszembe jutott ,hogy lehet, a mi pénzünket szedi. Nem ártana kikérni egy részletes számlát.
2011. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!