Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi ez a hang a falból?

Mi ez a hang a falból?

Figyelt kérdés
Éjszaka, de néha nappal is hallok olyat, mintha vmi rágna vmit, ehhez tudom hasonlítani, de nem pont olyan.Van felettem padlás, de egér nincs.szerintetek mi lehet ez?
2010. jún. 5. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Egér vagy szú
2010. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Macskák vagy denevér is lehet. Vagy valamilyen madár fészkelt oda.
2010. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet nyest, menyét is.
2010. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Faszú!:)
2010. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
uh..:S és az ellen mit lehet csinálni?
2010. jún. 5. 12:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Favédő lakk, vagy a gazdaboltban kérdezd meg adnak valamit ellene
2010. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És azt nem tudod h ilyenkor mit csinála falban?

vályogházról van szó

de csak én hallom, az én szobámban :( máshol én nem is hallottam

2010. jún. 5. 16:57
 8/10 anonim ***** válasza:
A nyest futkos ,azt hallod .Ha régi fagerendás a ház ,akkor eszi a szú.Lehet venni olyan olajszerű festéket ami megöli a szút.Esetleg bogár is lehet.Legegyszerűbb ha odafent körülnézel és nyomokat keresel.Fűrészpor,stb.
2010. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hoppá! Ezt nem írtad az elején. A vályogházban magában a falban olyan járatokat tudnak az egerek csinálni, mint egy útvesztő. Mert ha a falban hallod, akkor mégis egér lehet, ha nem is látod. Nézz körbe mindenhol a fal tövénél, padláson, és ha látsz kb. 2-3 cm-es lukat bárhol, egérmérget bele! Barátnőm kis faluban, vályogházban lakott, tapasztalatom van. A fal vastag, vígan elél a járatokban a kis dög.
2010. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is vályogházban lakunk, és igen, itt is. Évente szinte mindig ilyenkor májusban, júniusban rág valami a falban,és bizony nem egér az, hanem bogár! Mégpedig a cserebogár. Durva, de pár nap rágás után egyszercsak kijut a falból. Egyszer pl. éjszaka riasztott fel, nagyon zajos repkedésével:)
2010. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!