Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valóban olyan durván áthallats...

Yuda kérdése:

Valóban olyan durván áthallatszik panelben a hang? Gyakorlatilag ez egy nagy együttélés? Hogy lehet ezt bírni, hozzászokni, alkalmazkodni? Kis magányra, csendre vágyók fel is adhatják?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Áthallatszik, de nem veszélyes. Például nálunk ha nem beszélünk, akkor hallani, hogy a szomszédban nézik a tévét. Nem lehet érteni, csak hallod, hogy megy, ha arra figyelsz. Szerencsére normálisak a szomszédok és éjszaka nem tévéznek :)

Ami még nagyon áthallatszott, még az előző lakásban, az a tuc-tuc zene volt, különösen a basszus. Most nincs olyan szomszédunk, aki ilyesmit hallgat.

Nagy együttélésről beszélni erős túlzás, laktam régi körfolyosós lakásban is, ott sokkal jobban áthallatszottak a dolgok. Ami a panelben megy, az nem éri el az ingerküszöböm, szóval ne add fel, nem olyan veszélyes :)

2010. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak azt lehjet hallani ha a fölöttünk lakó üvölt a másikkal.
2010. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyáltalán semmi sem hallatszik. Szigetelés!
2010. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Off.Mivel van leszigetelve,megkérdezhetem?
2010. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

amikor a szomszéd hozzátolta a falhoz az ágyát,hallani lehetett milyen intenzitású a szexuális életük:d

de szólva lett,elhuták pár cetire,azóta semmit nem hallani,bár nincs is nagyon üvöltözős vagy hangosan zenét hallgató szomszédunk,és a picibabát sem hallottam még sosem pedig nemrég született

2010. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 évet laktam panelban, és sosem hallatszott semmi a szomszédok felől, pedig a tizenéves fiuk igencsak szerette üvöltetni a zenét (ez olyankor derült ki, ha valamiért átugrottunk hozzájuk). Ugyanakkor voltam vendégségben olyan házban, ahol tüsszentettek a másodikon, és egészséget kívántak utána a földszintről. A fene tudja, hogy van ez, gondolom, némelyik háznál kispórolták a szigetelést, máshol meg nem.
2010. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is vmi panelszerűségben lakom, és csak azt hallom, ha valaki direkt nagy zajt csinál.

tüsszentést, tv-t, hangos beszélgetést nem hallok sehonnan. bár ez lehet, hogy csak a normális szomszédoknak köszönhető.


azért nem olyan életveszély, mint ahogy egyesek eltúlozzák.

kertes házban mondjuk a flexet, a fűnyírót, meg még ki tudja milyen más zajokat hallasz.

minden lakástípusnak megvan a maga előnye és átka.

2010. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!