Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen kutyust tartsak panelban?

Milyen kutyust tartsak panelban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 15:16
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
gyakran lesz olyan, hogy órákig egyedül marad, a melóm miatt.
2011. máj. 19. 15:17
 2/24 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig lenne egyedül?
2011. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

10-13 óra is akár... :(

lakótársamtól is függ...

2011. máj. 19. 15:28
 4/24 anonim ***** válasza:
törpe uszi :)
2011. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A 10-13 óra az sok.Egy kutya se bírná ki pisi nélkü,arról nem beszélve hogy akkor minek ha nincs időd vele foglalkozni.Szegény halálra unná magát,majd ennek következtében szétszedné a lakást,mert unatkozna.Biztos nagyon szeretnél kutyit,de így nem ajánlom a kutya érdekében.
2011. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 sekri válasza:
plüsset!!!
2011. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:

Törpe uszkár,Tacskó,Palotapincsi,Chihuahua,Yorkshire terrier,West Highland White Terrier,talán ezek a tipikus "panelkutyák".Sokan tartanak még Törpe Schnauzert, de állítólag ugatós, ezért nehéz lehet vele.Szerintem ne csak attól függően válassz fajtát,hogy panelban laksz, hanem olvass utána melyik kutyafajtára milyen tulajdonságok jellemzőek, és a saját személyiségeddel mennyire tudnád összeegyeztetni azokat.Emellett már kölyökkorban el kell kezdened magányra nevelni a kutyát, különben nagyon komoly gondok léphetnek föl és rossz szokások alakulhatnak ki nála,annak pedig gondolom nem örülnél,ha hazaérve csatatér várna...


Szerintem egyébként ennyire sok ideig nem célszerű egy kutyát egyedül hagyni.Vegyél mellé egy macskát(esetleg egy másik kutyát),és már kölyökként szoktasd össze őket.Úgy könnyebben viselik a magányt.

2011. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem máltai van. Nagyon ragaszkodó. Én ugyan kertesben lakom, de jobban szeret bent lenni, mint kint. Nekem is előfordult már, hogy elutaztam, és egész nap egyedül volt. De semmi pisi, stb. Megszokta. Inkább hagyom itthon, mint elvigyem rokonokhoz, ahol nem érzi jól magát. A saját környezetében elvan.
2011. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nagyon szeretnék kiskutyát, de sajnos a melóm miatt lehet nemfogok tudni tartani. :(
2011. máj. 19. 15:42
 10/24 anonim válasza:
Napi 10-13 óra egyedül?! Kutya kilőve, kínzás lenne. Gondolkozz rágcsálókban, aztán ha változnak a körülményeid, lehet kutyád is, de addig ne kínozd szerintem.
2011. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!