Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szatén lepedőből tudnék...

Szatén lepedőből tudnék alkalmi ruhát készíteni?

Figyelt kérdés

Bocsánat, lehet, hogy idióta kérdés, csak nem tudom van

-e különbség a szatén lepedő és a szatén anyag között. Elvileg szerintem nincs, de azért kíváncsi lennék mások véleményére is.

Köszönöm a normális válaszokat!


2011. máj. 23. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs különbség.
2011. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. máj. 23. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:

nincs különbség


pénz hiján az alvásra használhatatlan szatén lepedőmből hasonlót varrtam mint a következő linken a legalsó lila

[link]


(megvenni nem veszed 20ezer alatt)

2011. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szép! Ügyes lehetsz!

Sajnos én szabni nem tudok, pedig nagyon szeretném megtanulni. Én is egy alkalmi ruhát szeretnék összehozni valahogy, és most néztem, hogy az egyik aukciós oldalon a szaténlepedő (150x200-as) 2200 Ft, egy rövidárú webshopban a szatén anyag (145x100-as) 1290 Ft. A lepedő gazdaságosabb. :D

Köszi a válaszokat!

2011. máj. 23. 22:52
 5/6 anonim válasza:

Bocs hogy ide írok, de a szatén anyagról érdeklődnék én is, varrattunk kb 2 hónapja 9 db flamenco szoknyát, és már a második felvétel óta az anyag foszlik, szinte leválik a varrás mentén. Szegeden lakunk, és pestről küldték futárral, és sajnos nem is lehet már orvosolni. Mitől lehet ez?

Köszi ha válaszoltok!

2011. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tudsz persze és nagyon szép,szexi
2011. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!