Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesti albérletet keresnék....

Budapesti albérletet keresnék. Milyen oldalakon tudok nézelődni?

Figyelt kérdés

8,9,10,13 vagy 14. kerületben!

Összkomfortos 1 vagy másfél szobás lakás.

30.000ft/ hó körül.


2011. máj. 25. 14:48
 1/7 anonim válasza:

Ha Pesten találsz 30ezerért, akkor szerencsés vagy. Bár lehet, hogy valami nagyon lepukkantat kapsz ennyiért. A legtöbb normális albérlet 50-60 körül vagy többért van, még ha csak 1 szobás is.


[link]

2011. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen igen láttam hogy ennyiért vannak. igazából egyik ismerősömnek próbálnék segíteni. én is mondtam neki hogy 30-ért nem igen talál pesten albérlet.

köszi a választ.

2011. máj. 25. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:

30 ezer/hó áron akkor talál, ha valami nagyon külvárosi, felújítatlan-pocsék panelról van szó, ahol még gyanús is valami. vagy egyéb lepukkant, baromira zajos helyen lévő lakásról, leginkább valami rossz garzonról.

vagy ha másokkal lakik együtt, kijöhet ennyire. vállalkozik ilyesmire? úgy biztosan találna rezsistől 30-40-ért valamit.

egyszobásért elkérnek 50-60 ezret, sajnos. (amikor egyetem miatt keresgéltünk négyen, már-már lehetetlennek tűnt olcsót, nagyobbat találni.)

az ingatlanügynökségek ált. lehúzzák az embert.

és: mindent alaposan nézzen át, mindenre kérdezzen rá, stb.!

másrészt: kőbánya-kispest paneltömbjeiben talán akadnak olcsóbb dolgok, jár arra metró, szóval pl. határ úton lakni sem rossz, hamar beérsz a központba (deák tér), kb. 20 perc.


alberlet.hu + újságok!

mindenfélét vásároljon be és érdeklődjön.

2011. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és vigyázat, a fél szobát budapesten gyakran úgy értelmezik, hogy 2x2 méteres lyuk :/
2011. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hmm..hát köszi az infókat :)
2011. máj. 25. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Szobát lehet 30 + rezsiért, én is laktam ilyenben.

A mostanit az alberlet.hu oldalon talátam, de nézhetsz a hirdetések között iwiw-en is, az előző például onnan volt, az annyiból jobb, hogy egyből láttok egymásról néhány dolgot, hogy szimpatikus-e a leendő lakótárs.

2011. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én az iwiwen találtam.

Az azért jó, mert le tudod csekkolni a hirdetőt is.

2011. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!